plasma-desktop - en to it translation catalogue (5 entries)

en: General
it: Generale

en: Display style:
it: Stile di visualizzazione:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
it: Nessuna bandiera disponibile

en: Layouts:
it: Mappature:

en: Configure…
it: Configura…
