plasma_applet_showdesktop - en to ja translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
ja: すべての最小化されたウィンドウを復元する

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
ja: すべてのウィンドウを最小化する

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
ja: 前回最小化したウィンドウを復元する

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
ja: すべてのウィンドウを最小化してデスクトップを表示

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
ja: デスクトップを覗く

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
ja: 元に戻す

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
ja: ウィンドウを元の位置に戻す

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
ja: ウィンドウを一時的に移動させてデスクトップを表示
