plasma_applet_trash - en to ja translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
ja: 開く

[ctx: a verb]
en: Empty
ja: 空

en: Trash Settings…
ja: ごみ箱の設定...

en: Trash
    Empty
ja: ごみ箱
    空

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
ja[0]: ごみ箱
    %1 アイテム

en: Trash
ja: ごみ箱

en: Empty
ja: 空

en: One item | %1 items
ja[0]: %1 アイテム
