plasma-desktop - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Activities
ka: ქმედებები

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
ka: აქტივობის წაშლა

en: Are you sure you want to delete '%1'?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ წაშალოთ '%1'?

en: Error loading the QML files. Check your installation.
    Missing %1
ka: QML ფაილების ჩატვირთვის შეცდომა. შეამოწმეთ თქვენი ფაილები.
    აკლია %1

en: General
ka: მთავარი

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
ka: ახალი აქტივობის შექმნა

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
ka: აქტივობის მორგება

[ctx: @action:button]
en: Create
ka: შექმნა

en: Icon:
ka: ხატულა:

en: Name:
ka: სახელი:

en: Description:
ka: აღწერა:

en: Privacy:
ka: პირადულბა:

en: Do not track usage for this activity
ka: ამ აქტივობისთვის ყურადღების არ  მიქცევა

en: Shortcut for switching:
ka: გადართვის მალსახმობი:

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
ka: რამდენი თვით იქნება შენახული აქტივობის ისტორია

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
ka: რომელი მონაცემები იქნება შენახული აქტივობის ისტორიაში

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
ka: მათი აქტივობის შესანახი აპლიკაციების სია

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
ka: მათი აქტივობის არ-შესანახი აპლიკაციების სია

en: Switching
ka: გადართვა

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure %1 activity
ka: %1-ის აქტივობის მორგება

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
ka: %1-ის აქტივობის წაშლა

en: Create New…
ka: ახლის შექმნა…

en: Activity switching
ka: აქტივობის გადართვა

[ctx: @action]
en: Walk through activities
ka: აქტივობების განხილვა

[ctx: @action]
en: Walk through activities (Reverse)
ka: აქტივობების განხილვა (პირიქით)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_virtualDesktopSwitchEnabled)
en: Remember for each activity (needs restart)
ka: ყველა აქტივობის დამახსოვრება (საჭიროა გადატვირთვა)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current virtual desktop:
ka: მიმდინარე ვირტუალური სამუშაო მაგიდა:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Shortcuts:
ka: მალსახმობები:
