plasma-desktop - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: This module lets you configure the file indexer and search functionality.
ka: მოდული საშუალებას გაძლევთ მოირგოთ ფაილის ინდექსირებისა და ძებნის პარამეტრები.

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
ka: გამორთავს ძებნას KRunner-ის და launcher-ის მენიუებიდან და წაშლის გაფართოებულ მეტამონაცემებს KDE-ის ყველა აპლიკაციიდან.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ წაშალოთ ინდექსის მონაცემები? გათავისუფლდება %1 ადგილი, მაგრამ თუ ინდექსინგს თავიდან ჩართავთ, მთლიანი ინდექსი თავიდან შეიქმნება. ამას შეიძლება დრო დასჭირდეს, გააჩნია, რამდენი ფაილი გაქვთ.

en: Delete Index Data
ka: ინდექსის მონაცემების წაშლა

en: The system must be restarted before these changes will take effect.
ka: ცვლილებს ძალაში შესასვლელად აუცილებელია ჯერ სისტემა გადატვირთოთ.

[ctx: @action:button]
en: Restart
ka: გადატვირთვა

en: File Search helps you quickly locate all your files based on their content.
ka: ფაილის ძებნა საშუალებას გაძლევთ მოძებნოთ ყველა ფაილი მათი მნიშვნელობის მიხედვით.

en: Enable File Search
ka: ფაილის ძებნის ჩართვა

en: Also index file content
ka: ფაილის შემცველობის დაინდექსება

en: Index hidden files and folders
ka: დამალული ფაილებისა და საქაღალდეების დაინდექსება

en: Status: %1, %2% complete
ka: სტატუსი: %1, %2% დასრულდა

en: Pause Indexer
ka: ინდექსერის შეჩერება

en: Resume Indexer
ka: ინდექსერის გაგრძელება

en: Currently indexing: %1
ka: მიმდინარეობს ინდექსირება: %1

en: Folder specific configuration:
ka: საქაღალდეზე დამოკიდებული კონფიგურაცია:

en: Start indexing a folder…
ka: საქაღალდის დაინდექსების დაწყება…

en: Stop indexing a folder…
ka: საქაღალდის დაინდექსების გაჩერება…

en: Not indexed
ka: დაინდექსებული არაა

en: Indexed
ka: დაინდექსებული

en: Delete entry
ka: ჩანაწერის წაშლა

en: Select a folder to include
ka: აირჩიეთ ჩასასმელი საქაღალდე

en: Select a folder to exclude
ka: აირჩიეთ ამოსაღები საქაღალდე
