plasma-desktop - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Documents
ka: დოკუმენტები

en: Downloads
ka: გადმოწერები

en: Music
ka: მუსიკა

en: Pictures
ka: სურათები

en: Videos
ka: ვიდეო

en: Public
ka: საჯარო

en: Templates
ka: ნიმუშები

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
ka: <h1>ბილიკები</h1>
    ეს მოდული გაძლევთ საშუალებას აირჩიოთ ფაილურ სისტემაში სად უნდა იყოს შენახული ფაილები თქვენს სამუშაო მაგიდაზე.
    კონკრეტულ პარამეტრებზე დახმარების მისაღებად გამოიყენეთ "ეს რა არის?" (Shift+F1).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
ka: სამუშაო მაგიდის ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
ka: ეს საქაღალდე შეიცავს ყველა ფაილს, რომელსაც ხედავთ თქვენს სამუშაო მაგიდაზე. თუ გსურთ, შეგიძლიათ შეცვალოთ ამ საქაღალდის მდებარეობა და შიგთავსი ავტომატურად გადავა ახალ ადგილას.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
ka: დოკუმენტების ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება დოკუმენტების ჩასატვირთად ან შესანახად.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
ka: გადმოწერების ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმებად გამოყენებული იქნება თქვენი გადმოწერილი ფაილების შესანახად.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Videos path:
ka: ვიდეოების ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმებად გამოყენებული იქნება ფილმების ჩასატვირთად ან შესანახად.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
ka: სურათების ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება სურათების ჩასატვირთად ან შესანახად.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
ka: მუსიკის ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმებად გამოყენებული იქნება მუსიკის ჩასატვირთად ან შესანახად.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Public path:
ka: საჯარო ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_publicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save public shares from or to.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება საჯარო გაზიარებულების ჩასატვირთად ან შესანახად.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Templates path:
ka: შაბლონების ბილიკი:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_templatesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
ka: ეს საქაღალდე ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება შაბლონების ჩასატვირთად ან შესანახად.
