plasma-desktop - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Position on screen:
ka: მდებარეობა ეკრანზე:

en: Top
ka: ზედა

en: Center
ka: ცენტრი

en: Activation:
ka: აქტივაცია:

[ctx: @option:check]
en: Activate when pressing any key on the desktop
ka: აქტივაცია, როცა სამუშაო მაგიდაზე ნებისმიერ ღილაკს დააწვებით

en: History:
ka: ისტორია:

[ctx: @option:check]
en: Remember past searches
ka: ბოლო ძებნების დამახსოვრება

[ctx: @option:check]
en: Retain last search when re-opening
ka: თავიდან გახსნისას ბოლო ძებნების შენარჩუნება

[ctx: @option:check]
en: Activity-aware (last search and history)
ka: აქტივობების დევნება (ბოლო ძებნის და ისტორიის0

en: Clear History
ka: ისტორიის გაწმენდა

[ctx: @action:button %1 activity name]
en: Clear History for Activity "%1"
ka: აქტივობისთვის (%1) ისტორიის გასუფთავება

en: Clear History…
ka: ისტორიის გასუფთავება…

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for all activities]
en: For all activities
ka: ყველა აქტივობისთვის

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for this activity]
en: For activity "%1"
ka: აქტივობისთვის %1

[ctx: @label]
en: Plugins:
ka: დამატებები:

[ctx: @action:button]
en: Configure Enabled Search Plugins…
ka: ძებნის ჩართული დამატებების მორგება…
