plasma-desktop - en to ka translation catalogue (42 entries)

en: Editing Action '%1'
ka: სწორდება ქმედება: %1

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
ka: როგორც ჩანს, ქმედების სახელი, ბრძანება, ხატულა ან პირობა სწორი არაა.
    ამიტომ ცვლილებები არ გადატარდება.

en: Invalid action
ka: არასწორი ქმედება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
ka: პარამეტრის ჩასწორება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
ka: პარამეტრის ტიპი:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
ka: დამთხვევები

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
ka: შემცველობის შეერთება

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
ka: შემცველობის განცალკევება

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
ka: მოწყობილობი ინტერფეისი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
ka: მოწყობილობის ტიპი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
ka: ტომის სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
ka: უდრის

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
ka: შეიცავს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
ka: პარამეტრის თავიდან დაყენება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
ka: პარამეტრის ცვლილების შენახვა

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
ka: ქემედების ღილაკი. შესაცვლელად დააწკაპუნეთ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
ka: ქმედების სახელი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
ka: ბრძანება:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
ka: ბრძანება ქმედებას გამოიწვევს
    ეს შეიძლება მოიცავდეს ნებისმიერს ამ რეგისტრის მიმართ არამგრძნობიარე გაფართოებას:
    
    %f: მოწყობილობის მიმაგრების წერტილი - მხოლოდ საცავის მოწყობილობები
    %d: მოწყობილობის კვანძის ბილიკი - მხოლოდ ბლოკური მოწყობილობები
    %I: მოწყობილობის იდენტიფიკატორი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
ka: ამ ქმედებისთვის მოწყობილობები ამ პარამეტრებს უნდა ემთხვეოდეს:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
ka: ქმედების სახელი:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
ka: შეიყვანეთ ახალი ქმედების სახელი

en: Solid Action Desktop File Generator
ka: მალსახმობების გენერაცია ქმედებისთვის Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
ka: პროგრამა Solid DeviceInterface-ის კლასებიდან სათარგმნად Desktop ფაილების ავტომატურად შესაქმნელად

en: Ben Cooksley
ka: ბენ ქუქსლი

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: The device must be of the type %1
ka: მოწყობილობის ტიპი უნდა იყოს %1

en: Any of the contained properties must match
ka: ნებისმიერი თვისება, რომელსაც შეიცავს, უნდა ემთხვეოდეს

en: All of the contained properties must match
ka: ყველა თვისება, რომელსაც შეიცავს, უნდა ემთხვეოდეს

en: The device property %1 must equal %2
ka: მოწყობილობის თვისება %1 უნდა %2-ს უნდა უდრიდეს

en: The device property %1 must contain %2
ka: მოწყობილობის თვისება %1 %2-ს უნდა შეიცავდეს

en: Solid Device Actions Editor
ka: მოწყობილობის ქმედებების ჩასწორება

en: Solid Device Actions Control Panel Module
ka: კონტროლის პანელის მოდული მყარი მოწყობილობის ქმედებებისთვის

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
ka: (c) 2009, 2014 მყარი მოწყობილობების ქმედებების გუნდი

en: Port to Plasma 5
ka: Plasma 5-ზე გადატანა

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
ka: ამ ქმედების პრედიკატი არასწორია.

en: Error Parsing Device Conditions
ka: მოწყობილობის მდგომარეობის დამუსავების შეცდომა

en: No Action Selected
ka: ქმედება არჩეული არაა

en: Cannot be deleted
ka: წაშლა შეუძლებელია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
ka: წაშლა

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
ka: ჩასწორება…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
ka: დამატება…
