plasma-desktop - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: None
ka: არაფერი

en: No splash screen will be shown
ka: არ აჩვენო მისასალმებელი ფანჯარა

en: You cannot delete the currently selected splash screen
ka: ამჟამად არჩეული მისასალმებელი ეკრანის წაშლა შეუძლებელია

en: This module lets you choose the splash screen theme.
ka: ეს მოდული მისასალმებელი ეკრანის თემის არჩევის საშუალებას გაძლევთ.

en: &Get New…
ka: &ახლის მიღება…

en: Failed to show the splash screen preview.
ka: მისასალმებელი ეკრანის გადახედვის ჩვენების შეცდომა.

en: Preview Splash Screen
ka: მისასალმებელი ეკრანის გადახედვა

en: Uninstall
ka: წაშლა

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
ka: მომავლისთვის

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
ka: მისასალმებელი ფანჯრის მიმდინარე თემის სახელი
