plasma-desktop - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Plasma QtQuick Settings
ka: Plasma QtQuick-ის მორგება

en: Configure Plasma QtQuick Settings
ka: Plasma QtQuick პარამეტრების მორგება

en: David Edmundson
ka: დავიდ ედმუნდსონი

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, kmessagewidget)
en: These settings adjust the QtQuick settings used by Plasma. Only adjust if you know what you are doing.
ka: ეს პარამეტრები არეგულირებს Plasma-ის მიერ გამოყენებულ QtQuick პარამეტრებს. შეცვალეთ მხოლოდ იმ შემთხვევაში, თუ იცით, რას აკეთებთ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rendering Backend:
ka: რენდერის უკანაბოლო:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Automatic
ka: ავტომატური

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_SceneGraphBackend)
en: Software
ka: პროგრამები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GL Core Profile:
ka: GL ბირთვის პროფილი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Render Loop:
ka: რენდერის მარყუჟი:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Basic
ka: საწყისი

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_RenderLoop)
en: Threaded
ka: ნაკადებით

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ForceGlCoreProfile)
en: Force
ka: ძალა
