plasma-desktop - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ka: შეყვანეთ <i>ვებსაქაღალდის</i> სახელი, სერვერის მისამართი და საქაღალდის ბილიკი და დააწექით ღილაკს <b>შენახვა & მიერთება</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ka: შეყვანეთ <i>დაცული გარსის </i> სახელი, სერვერის მისამართი და საქაღალდის ბილიკი და დააწექით ღილაკს <b>შენახვა & მიერთება</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ka: შეყვანეთ <i>File Transfer Protocol</i> სახელი, სერვერის მისამართი და საქაღალდის ბილიკი და დააწექით ღილაკს <b>შენახვა & მიერთება</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
ka: შეყვანეთ <i>Microsoft Windows ქსელური დისკის</i> სახელი, სერვერის მისამართი და საქაღალდის ბილიკი და დააწექით ღილაკს <b>შენახვა & მიერთება</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
ka: სერვრთან მიერთების შეცდომა.  შეამოწმეთ პარამეტრები და თავიდან სცადეთ.

en: Save && C&onnect
ka: &შენახვა && შეერთება

en: C&onnect
ka: &მიერთება

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
ka: ქსელური საქაღალდის მორგება

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
ka: ქსელური საქაღალდის დამატება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
ka: აირჩიეთ, რა ტიპის საქაღალდის მიბმა გნებავთ და დააწექით ღილაკს "შემდეგ".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
ka: &ახლახანს მიერთებული:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
ka: &ვებსაქაღალდე (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
ka: &დაცული გარსი (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
ka: &Microsoft® Windows® ქსელური დისკი

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
ka: ქსელური საქაღალდის ინფორმაცია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
ka: &სახელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
ka: &მომხმარებელი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
ka: &სერვერი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
ka: &პორტი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
ka: &პროტოკოლი:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
ka: &საქაღალდე:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
ka: კოდირება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
ka: ქსელური საქაღალდისთვის ხატულის დადება

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
ka: &დაშიფვრის გამოყენება

en: KDE Network Wizard
ka: KDE -ის ქსელის მორგება

en: Primary author and maintainer
ka: პროექტის მიმდინარე ხელმძღვანელი, ავტორი
