plasma-desktop - en to ka translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
ka: გახსნა

[ctx: a verb]
en: Empty
ka: ცარიელი

en: Trash Settings…
ka: ნაგვის მორგება…

en: Trash
    Empty
ka: ნაგავი 
    ცარიელია

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
ka[0]: წაიშლება
    %1 ელემენტი
ka[1]: წაიშლება
    %1 ელემენტი

en: Trash
ka: ნაგავი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: One item | %1 items
ka[0]: %1 ელემენტი
ka[1]: %1 ელემენტი
