plasma-desktop - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: General
ka: ძირითადი

en: General:
ka: ზოგადი:

en: Show window outlines
ka: ფანჯრის კონტურების ჩვენება

en: Show application icons on window outlines
ka: ფანჯრის კიდეებზე აპლიკაციის ხატულების ჩვენება

en: Show only current screen
ka: მხოლოდ მიმდინარე ეკრანზე ჩვენება

en: Navigation wraps around
ka: ნავიგაცის გადატანა

en: Layout:
ka: განლაგება:

[ctx: The pager layout]
en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Text display:
ka: ტექსტის ჩვენება:

en: No text
ka: ტექსტი გარეშე

en: Activity number
ka: აქტივობის ნომერი

en: Desktop number
ka: სამუშაო მაგიდის ნომერი

en: Activity name
ka: აქტივობის სახელი

en: Desktop name
ka: სამუშაო მაგიდის სახელი

en: Selecting current Activity:
ka: მიმდინარე აქტივობის მონიშვნა:

en: Selecting current virtual desktop:
ka: მიმდინარე ვირტუალური სამუშაო მაგიდის მონიშვნა:

en: Does nothing
ka: არაფერს აკეთებს

en: Shows the desktop
ka: გაჩვენებთ სამუშაო მაგიდას

en: …and %1 other window | …and %1 other windows
ka[0]: ..და კიდევ %1 ფანჯარა
ka[1]: ..და კიდევ %1 ფანჯარა

en: %1 Window: | %1 Windows:
ka[0]: %1 ფანჯარა:
ka[1]: %1 ფანჯარა:

en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
ka[0]: %1 ჩაკეცილი ფანჯარა:
ka[1]: %1 ჩაკეცილი ფანჯარა:

en: Desktop %1
ka: სამუშაო მაგიდა %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
ka: %1-ზე გადართვა

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
ka: აქტივობების მმართველის ჩვენება

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდის დამატება

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდის წაშლა

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
ka: &აქტივობების მორგება…

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
ka: ვირტუალური სამუშაო მაგიდის მორგება…
