plasma-desktop - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: None
ka: არაფერი

en: No splash screen will be shown
ka: არ აჩვენო მისალმების ფანჯარა

en: You cannot delete the currently selected splash screen
ka: ამჟამად არჩეული მისალმების ფანჯრის წაშლა შეუძლებელია

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
ka: მომავლისთვის

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
ka: მიმდინარე მისალმების ფანჯრის თემის სახელი

[ctx: @action:button]
en: &Get New…
ka: &ახლის მიღება…

[ctx: @info:status]
en: Failed to show the splash screen preview.
ka: მისალმების ფანჯრის გადახედვის ჩვენების შეცდომა.

[ctx: @action:button]
en: Preview Splash Screen
ka: მისალმების ფანჯრის გადახედვა

[ctx: @action:button]
en: Uninstall
ka: წაშლა
