plasma-desktop - en to ka translation catalogue (20 entries)

[ctx: @label placeholder for empty menu]
en: (Empty)
ka: (ცარიელი)

[ctx: @title:group for configuration dialog page]
en: Appearance
ka: გარეგნობა

[ctx: @title:group for radiobuttons]
en: Input method list:
ka: შეტანის მეთოდების სია:

[ctx: @option:radio IM list orientation]
en: Vertical
ka: ვერტიკალური

[ctx: @option:radio IM list orientation]
en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

[ctx: @title group font selection]
en: Font:
ka: ფონტი:

[ctx: @option:check use custom font]
en: Use custom:
ka: მორგებულის გამოყენება:

[ctx: @info The selected font family (%1) and font size (%2)]
en: %1 %2 pt
ka: %1 %2 წრტ

[ctx: @action:button opens font dialog]
en: Choose Font…
ka: ფონტის არჩევა…

[ctx: @title:group The arrangement of icons in the Panel]
en: Panel icon size:
ka: პანელის ხატულების ზომა:

[ctx: @option:radio panel icon size]
en: Small
ka: პატარა

[ctx: @option:radio panel icon size]
en: Scale with Panel height
ka: გადიდება პანელის სიმაღლესთან ერთად

[ctx: @option:radio panel icon size]
en: Scale with Panel width
ka: გადიდება პანელის სიგანესთან ერთად

[ctx: @title:window]
en: Select Font
ka: აირჩიეთ ფონტი

[ctx: @action:inmenu]
en: Show
ka: ჩვენება

[ctx: @action:inmenu]
en: Hide %1
ka: %1-ის დამალვა

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Input Method
ka: შეტანის მეთოდის მორგება

[ctx: @action:inmenu]
en: Reload Config
ka: კონფიგურაციის თავიდან ჩატვირთვა

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit Input Method
ka: გამოსვლის შეყვანის მეთოდი

[ctx: @label placeholder for missing label]
en: Input Method Panel
ka: შეტანის მეთოდის პანელი
