joystick - en to kk translation catalogue (41 entries)

en: Calibration
kk: Калибрлеу

en: Next
kk: Келесі

en: Please wait a moment to calculate the precision
kk: Күте тұрыңыз, дәлдігі калибрленіп жатыр

en: (usually X)
kk: (әдетте X)

en: (usually Y)
kk: (әдетте Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
kk: <qt>Құрылғының сермеу аумағы калибрленуге дайын.<br /><br />Құрылғының тұтқасын <b>%1 %2</b> білігі бойынша <b>төменгі</b> шегіне тіреңіз.<br /><br />Келесі қадамға өту үшін құрылғының кез келген батырмасын немесе 'Келесі' дегенді басыңыз.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
kk: <qt>Құрылғының сермеу аумағы калибрленуге дайын.<br /><br />Құрылғының тұтқасын <b>%1 %2</b> білігі бойынша <b>ортаңғы</b> шебіне қойыңыз.<br /><br />Келесі қадамға өту үшін құрылғының кез келген батырмасын немесе 'Келесі' дегенді басыңыз.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
kk: <qt>Құрылғының сермеу аумағы калибрленуге дайын.<br /><br />Құрылғының тұтқасын <b>%1 %2</b> білігі бойынша <b>жоғарғы</b> шегіне тіреңіз.<br /><br />Келесі қадамға өту үшін құрылғының кез келген батырмасын немесе 'Келесі' дегенді басыңыз.</qt>

en: Communication Error
kk: Байланыс қатесі

en: You have successfully calibrated your device
kk: Құрылғыны калибрлеу сәтті аяқталды

en: Calibration Success
kk: Калибрлеу сәтті аяқталды

en: Value Axis %1: %2
kk: %1 білігі бойынша шебі: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
kk: %1 құрылғысы ашылмады: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
kk: %1 құрылғысы - джойстик емес.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
kk: %1: %2 джойстик құрылғының өзектегі драйверінің нұсқасы жоқ

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
kk: Орындалып жатқан (%1.%2.%3) өзегінің драйвер нұскасы өзге (%4.%5.%6) өзегі үшін құрылған.

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
kk: %1: %2 джойстик құрылғының батырмалар саны анықталмады

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
kk: %1: %2 джойстик құрылғының біліктер саны анықталмады

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
kk: %1: %2 джойстик құрылғының калибрлеу мәндері алынбады

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
kk: %1: %2 джойстик құрылғының калибрлеу мәндері қалпына келмеді

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
kk: %1: %2 джойстик құрылғының калибрлеу мәндері инициализацияланбады

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
kk: %1: %2 джойстик құрылғының калибрлеу мәндері қолданылмады

en: internal error - code %1 unknown
kk: ішкі қате - %1 коды беймәлім

en: KDE Joystick Control Module
kk: KDE джойстикті басқару модулі

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
kk: KDE жүйе параметрлерінің  джойстикті сынау модулі

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
kk: <h1>Джойстик</h1>Бұл модуль джойстикті тексеруге мүмкіндік береді.<br /> Егер тұткасынын шебін дұрыс көрсетпесе, оны калибрлеп жөндеуге болады.<br />Бұл модуль қосылып тұрған джойстик құрылғыларын /dev/js[0-4] және /dev/input/js[0-4] көздерінен іздейті.<br />Егер джойстігіңіздіңқұрылғы көзі басқа болса оны ашылмалы тізіміне келтіріңіз.<br />Батырмалар тізімінде джойстиктің батырмаларының күйі көрсетілген, ал Біліктер тізімінде - біліктердін күйі.<br />ЕСКЕРТУ: Қазіргі Linux джойстигінің драйвері (2.4 және 2.6 өзектердегі) келесі құрылғыларды дұрыс автоматы түрде анықтайды:<ul><li>2 білік, 4 батырма джойстигін</li> <li>3 білік, 4 батырма джойстигін</li> <li>4 білік, 4 батырма джойстигін</li><li>Saitek Cyborg цифрлық джойстиктері</li></ul> (Егжей-тегжейін Linux source/Documentation/input/joystick.txt құжатынан қараңыз)

en: Device:
kk: Құрылғы:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
kk: Орны:

en: Show trace
kk: Ізі көрсетілсін

en: PRESSED
kk: БАСЫЛДЫ

en: Buttons:
kk: Батырмалар:

en: State
kk: Күйі

en: Axes:
kk: Біліктер:

en: Value
kk: Мәні

en: Calibrate
kk: Калибрлеу

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
kk: Джойстик құрылғысы автоматты түрде табылмады.<br />/dev/js[0-4] мен /dev/input/js[0-4] құрылғы көздері тексерілді.<br />Егер джойстигіңіздің құрылғы көзін білсеңіз төменде келтіріңіз.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
kk: Құрылғының көз файлы дұрыңс емес (/dev каталогында жоқ).
    Дұрысын ашылмалы тізімнен таңдаңыз немесе 
    оның атауын теріп келтіріңіз, мысалы, /dev/js0 деп.

en: Unknown Device
kk: Беймәлім құрылғы

en: Device Error
kk: Құрылғы қатесі

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
kk: <qt>Құрылғының дәлдігі калибрленуге дайын.<br /><br /><b>Джойстикті барлық біліктер бойынша ортаңғы шебіне келтіріп,содан кейін оған тиіспеңіз.</b><br /><br />Калибрлеуді бастау үшін OK батырмасын басыңыз.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
kk: %1 джойстигінің барлық калибрлеу мәндері қалпына келтірілген.
