kcmkonq - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
kk: Үстел

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Downloads
kk: Жүктейтіндер

en: Music
kk: Музыка

en: Pictures
kk: Суреттер

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
kk: <h1>Жолдар</h1>
    Бұл модуль үстелдің файлдары файл жүйенің қай қапшығында сақталатынын таңдауға мүмкіндік береді.
    Әрбір параметр туралы анықтама алу үшін "Бұл не?" (Shift+F1) мүмкіншілігін пайдаланыңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
kk: Үс&тел қапшығы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
kk: Бұл қапшықта үстеліңізде көрінетін файлдар жатады. Сіз бұл үшін басқа қапшықты таңдай аласыз, сонда барлық үстелдегі файлдар автоматты түрде жаңа орынға ауысады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
kk: Құ&жаттар қапшығы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
kk: Бұл қапшық әдетте құжаттарды жүктеу және сақтауға қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
kk: Жүктеп &алу қапшығы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
kk: Бұл қапшық әдетте жүктеп алынғандарды сақтауға қолданылады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
kk: Бұл қапшық әдетте фильмдерді сақтауға және жүктеп алу/беруге қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
kk: &Суреттер қапшығы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
kk: Бұл қапшық әдетте суреттерді сақтауға және жүктеп алу/беруге қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
kk: Музыка қапшығы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
kk: Бұл қапшық әдетте музыканы сақтауға және жүктеп алу/беруге қолданылады.
