kcmkeyboard - en to kk translation catalogue (47 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
kk: Пернетақтаның келесі сәйкестігіне ауысу

en: Switch keyboard layout to %1
kk: '%1' деген пернетақта сәйкестігіне ауысу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddLayoutDialog)
en: Add Layout
kk: Сәйкестікті қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
kk: Тіркесімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
kk: Жарлығы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevbutton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
kk: Карап-шығу

en: KDE Keyboard Control Module
kk: KDE пернетақтаны басқару модулі

en: <h1>Keyboard</h1> This control module can be used to configure keyboard parameters and layouts.
kk: <h1>Перенетақта</h1> Бұл пернетақтаның параметрлері мен пернелер сәйкестіктерін басқаруға арналған модулі.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHardware)
en: Hardware
kk: Жабдық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Keyboard &model:
kk: Пернетақта &үлгісі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, keyboardModelComboBox)
en: Here you can choose a keyboard model. This setting is independent of your keyboard layout and refers to the "hardware" model, i.e. the way your keyboard is manufactured. Modern keyboards that come with your computer usually have two extra keys and are referred to as "104-key" models, which is probably what you want if you do not know what kind of keyboard you have.
kk: Бұл пернетақта үлгісінін таңдауы. Параметрінің пернетақта сәйкестігіне қатысы жоқ, бұл "жабдықтың" түрі. Қазіргі компьютерлер жабдықталған перетақталар көбінде, екі қосымша перенесі бар, "104-пернелі" үлгілі болады. Бұл туралы бейхабар болсаңыз - осыны таңдағыз.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLayouts)
en: Layouts
kk: Сайкестіктер

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: If you select "Application" or "Window" switching policy, changing the keyboard layout will only affect the current application or window.
kk: Егер ауысу ережесін "Қолданба" не "Терезе" деп таңдасаңыз, әрбір ашылған қолданба не терезеде пернетақта сәйкестігінің ауысуы бөлек болады.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
kk: Ауысу ережесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
kk: &Жалпы жүйелік

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
kk: &Үстел

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
kk: Қ&олданба

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
kk: &Терезе

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shortcutsGroupBox)
en: Shortcuts for Switching Layout
kk: Сәйкестігін ауыстыру перне тіркесімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Main shortcuts:
kk: Негізгі тіркесімдері:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching layouts which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
kk: Бұл X.org атқаратын сәйкестікті ауыстыру перне тіркесімдер. Бұнда тек түрлендіргіш пернелі тіркесімдер ғана қолданылады.

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
kk: Жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
kk: 3-ші деңгейлі тіркесімдер:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching to a third level of the active layout (if it has one) which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
kk: Бұл X.org атқаратын үшінші деңгейлі сәйкестікті ауыстыру перне тіркесімдер (олар бар болса). Бұнда тек түрлендіргіш пернеліер ғана қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
kk: Балама тіркесімі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_configureLayouts)
en: Configure layouts
kk: Сәйкестіктерді баптау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLayoutBtn)
en: Add
kk: Қосу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpBtn)
en: Move Up
kk: Жоғарлату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownBtn)
en: Move Down
kk: Төмендету

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, layoutLoopingCheckBox)
en: Spare layouts
kk: Қосалқы сәйкестіктер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Main layout count:
kk: Негізгі сәйкестік саны:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
kk: Қосымша

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_resetOldXkbOptions)
en: &Configure keyboard options
kk: Пернетақта параметрлерін &баптау

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: layout map name]
en: Map
kk: Сұлба

[ctx: variant]
en: Default
kk: Әдетті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Test area:
kk: Сынақ аумағы:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Allows to test keyboard repeat and click volume (just don't forget to apply the changes).
kk: Пернетақтаның қайталауы мен тырс дыбысын сынап көруге мүмкіндік береді (өзгерістерді іске асыруды ұмытпаңыз).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
kk: Қ&осулы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
kk: &Өзгермесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
kk: &Жиілігі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
kk: Қолдауы болса, бұл параметр, пернені басып тұрғанда, қайталау басталуының алдында сәл кідіру уақытын орнатуын мүмкіндік береді. 'Қайталау жиілігі' деген параметр басталатын енгізу жиілігін орнатады.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
kk: Қолдауы болса, бұл параметр, пернені басып тұрғанда, қайталап енгізу жиілігін орнатады.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate)
en:  repeats/s
kk:  рет/сек

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en:  ms
kk:  мсек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
kk: &Кідіруі:
