kaccess - en to kk translation catalogue (69 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Shift пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Shift key is now active.
kk: Shift пернесі енді қосулы.

en: The Shift key is now inactive.
kk: Shift пернесі енді қосулы емес.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Control пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Control key is now active.
kk: Control пернесі енді қосулы.

en: The Control key is now inactive.
kk: Control пернесі енді қосулы емес.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Alt пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Alt key is now active.
kk: Alt пернесі енді қосулы.

en: The Alt key is now inactive.
kk: Alt пернесі енді қосулы емес.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Win пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Win key is now active.
kk: Win пернесі енді қосулы.

en: The Win key is now inactive.
kk: Win пернесі енді қосулы емес.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Meta пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Meta key is now active.
kk: Meta пернесі енді қосулы.

en: The Meta key is now inactive.
kk: Meta пернесі енді қосулы емес.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Super пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Super key is now active.
kk: Super пернесі енді қосулы.

en: The Super key is now inactive.
kk: Super пернесі енді қосулы емес.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Hyper пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Hyper key is now active.
kk: Hyper пернесі енді қосулы.

en: The Hyper key is now inactive.
kk: Hyper пернесі енді қосулы емес.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
kk: Alt Graph пернесі қосылды, енді барлық келесі басылған пернелерді түрлендіреді.

en: The Alt Graph key is now active.
kk: Alt  Graph пернесі енді қосулы.

en: The Alt Graph key is now inactive.
kk: Alt  Graph пернесі енді қосулы емес.

en: The Num Lock key has been activated.
kk: Num Lock пернесі қосылды.

en: The Num Lock key is now inactive.
kk: Num Lock пернесі қосулы емес.

en: The Caps Lock key has been activated.
kk: Caps Lock пернесі қосылды.

en: The Caps Lock key is now inactive.
kk: Caps Lock пернесі қосулы емес.

en: The Scroll Lock key has been activated.
kk: Scroll Lock пернесі қосылды.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
kk: Scroll Lock пернесі қосулы емес.

en: Warning
kk: Ескерту

en: &When a gesture was used:
kk: &Ым қимыл жасалғанда:

en: Change Settings Without Asking
kk: Параметрлерді құптаусыз өзгертілсін

en: Show This Confirmation Dialog
kk: Осы құптау диалогы шығарылсын

en: Deactivate All AccessX Features & Gestures
kk: Барлық AccessX ым қимылдары мен мүмкіндіктері өшірілсін

en: Slow keys
kk: Баяу пернелер

en: Bounce keys
kk: Қалшылға қарсы пернелер

en: Sticky keys
kk: Жабысқақ пернелер

en: Mouse keys
kk: Тышқанның пернелері

en: Do you really want to deactivate "%1"?
kk: Шынында "%1" дегенді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to deactivate "%1" and "%2"?
kk: Шынында "%1" мен "%2" дегендерді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2" and "%3"?
kk: Шынында "%1","%2"және"%3" дегендерді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to deactivate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
kk: Шынында "%1","%2","%3" және "%4" дегендерді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1"?
kk: Шынында "%1" дегенді қосқыңыз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2"?
kk: Шынында "%1" дегенді қосып, "%2" дегенді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2" and "%3"?
kk: Шынында "%1" дегенді қосып, "%2","%3" дегендерді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1" and to deactivate "%2", "%3" and "%4"?
kk: Шынында "%1" дегенді қосып, "%2","%3","%4" дегендерді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
kk: Шынында "%1" мен "%2" дегендерді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2" and to deactivate "%3"?
kk: Шынында "%1" мен "%2" дегендерді қосып, "%3" дегенді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1", and "%2" and to deactivate "%3" and "%4"?
kk: Шынында "%1" мен "%2" дегендерді қосып, "%3" мен "%4" дегендерді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
kk: Шынында "%1", "%2" және "%3" дегендерді қосқыңыз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3" and to deactivate "%4"?
kk: Шынында "%1","%2" және "%3" дегендерді қосып, "%4" дегенді өшіргіңіз келді ме?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
kk: Шынында "%1","%2","%3" және "%4" дегендерді қосқыңыз келді ме?

en: An application has requested to change this setting.
kk: Бір қолданба осы параметрді өзгертуді талап етті.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
kk: Сіз Shift пернесін 8 секунд бойы ұстап тұрдыңыз немесе бір қолданба осы параметрді өзгертуді талап етті.

en: You pressed the Shift key 5 consecutive times or an application has requested to change this setting.
kk: Сіз Shift пернесін 5 рет қатар бастыңыз немесе бір қолданба осы параметрді өзгертуді талап етті.

en: You pressed %1 or an application has requested to change this setting.
kk: Сіз %1 дегенді бастыңыз немесе бір қолданба осы параметрді өзгертуді талап етті.

en: An application has requested to change these settings, or you used a combination of several keyboard gestures.
kk: Бір қолданба осы параметрді өзгертуді талап етті немесе Сіз бірнеше пернетақтаның ым қимылын жасадыңыз.

en: An application has requested to change these settings.
kk: Бір қолданба осы параметрлерді өзгертуді талап етті.

en: These AccessX settings are needed for some users with motion impairments and can be configured in the KDE System Settings. You can also turn them on and off with standardized keyboard gestures.
    
    If you do not need them, you can select "Deactivate all AccessX features and gestures".
kk: Қимылдау қабілеттері шектеулі адамдарға арналған AccessX параметірлері KDE жүйе параметрлерінде бапталуы мүмкін. Сонымен қатар, оларды пернетақтаның стандартты ым қимылдарымен қосып - өшіруге болады.
    
    Егер бұлар қажет емес болса, "Барлық AccessX ым қимылдары мен мүмкіндіктері өшірілсін" дегенді таңдаңыз.

en: Slow keys has been enabled. From now on, you need to press each key for a certain length of time before it gets accepted.
kk: Баяу пернелер қосылған. Енді перненің басуы қабылдану үшін оны бірер уақыт басып тұру керек.

en: Slow keys has been disabled.
kk: Баяу пернелер өшірілген.

en: Bounce keys has been enabled. From now on, each key will be blocked for a certain length of time after it was used.
kk: Қалшылға қарсы пернелер қосылған. Енді перне басылған соң бірер уақыт, қалшылдағанға бой бермей, бұғатталып тұрады.

en: Bounce keys has been disabled.
kk: Қалшылға қарсы пернелер өшірілген.

en: Sticky keys has been enabled. From now on, modifier keys will stay latched after you have released them.
kk: Жабысқақ пернелер қосылған. Енді түрлендіру пернелерді басып босатқан соң, олар қосулы күйде қалады.

en: Sticky keys has been disabled.
kk: Жабысқақ пернелер өшірілген.

en: Mouse keys has been enabled. From now on, you can use the number pad of your keyboard in order to control the mouse.
kk: Тышқан пернелері қосылған. Енді тышқанды басқару үшін, пернетақтаның қосымша цифрлық топтағы пернелерін қолдануға болады.

en: Mouse keys has been disabled.
kk: Тышқан пернелері өшірілген.

en: Author
kk: Авторы
