kcm_solid_actions - en to km translation catalogue (37 entries)

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
km: វា​បង្ហាញ​ថា ឈ្មោះ​សកម្មភាព ពាក្យ​បញ្ជា រូបតំណាង ឬ​លក្ខខណ្ឌ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
    ដូច្នេះ ការ​​ផ្លាស់ប្ដូរ​នឹង​មិន​ត្រូ​វបានអនុវត្ត​ទេ ។

en: Invalid action
km: សកម្មភាព​មិន​ត្រឹមត្រូវ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
km: កែសម្រួល​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
km: ប្រភេទ​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
km: ការ​ផ្គូផ្គង​លក្ខណសម្បត្តិ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
km: កា​រភ្ជាប់​មាតិកា

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
km: ផ្ដាច់​មាតិកា

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
km: ផ្គូផ្គង​ចំណុច​ប្រទាក់​ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
km: ប្រភេទ​ឧបករណ៍ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
km: ឈ្មោះ​តម្លៃ ៖

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
km: ស្មើ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
km: មាន

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
km: កំណត់ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​ឡើង​វិញ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
km: រូបតំណាង​សកម្មភាព ចុច​ដើម្បី​ផ្លាស់ប្ដូរ​វា

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
km: ឈ្មោះ​សកម្មភាព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
km: ពាក្យ​បញ្ជា ៖

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
km: ពាក្យ​បញ្ជា​ដែល​នឹង​កេះ​សកម្មភាព
    វា​អាច​រួម​បញ្ចូល​ការ​ពង្រីក​អក្សរតូចធំ​ដូច​ខាងក្រោម ៖
    
    %f: ចំណុច​ម៉ោន​សម្រាប់​ឧបករណ៍ - អាច​ចូលដំណើរការ​ឧបករណ៍​​នៃ​ការ​ផ្ទុក​
    %d: ផ្លូវ​ទៅ​ថ្នាំង​ឧបករណ៍ - ទប់ស្កាត់​តែ​ឧបករណ៍​ប៉ុណ្ណោះ
    %i: ឧបករណ៍​កំណត់​អត្តសញ្ញាណ​របស់​ឧបករណ៍

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
km: ឧបករណ៍​ត្រូវ​តែ​ផ្គូផ្គង​ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ​ដូច​ខាងក្រោម​សម្រាប់​សកម្មភាព​នេះ ៖

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
km: ឈ្មោះ​សកម្មភាព ៖

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
km: បញ្ចូល​ឈ្មោះ​សម្រាប់​សកម្មភាព​ថ្មី​របស់​អ្នក

en: Solid Action Desktop File Generator
km: កម្មវិធី​បង្កើត​ឯកសារ​ផ្ទៃតុ​សកម្មភាព​តាន់

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
km: ឧបករណ៍​ត្រូវ​បង្កើត​ឯកសារ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​ពី​ថ្នាក់ DeviceInterface សម្រាប់​បកប្រែ

en: (c) 2009, Ben Cooksley
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៩ ដោយ Ben Cooksley

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: The device must be of the type %1
km: ឧបករណ៍​ត្រូវ​តែ​ជា​ប្រភេទ​ %1

en: Any of the contained properties must match
km: លក្ខណសម្បត្តិ​ដែល​មាន​មួយ​ចំនួន​ត្រូវ​តែ​ផ្គូផ្គង

en: All of the contained properties must match
km: លក្ខណសម្បត្តិ​ដែលមាន​ណាមួយ​ត្រូវ​តែ​ផ្គូផ្គង

en: The device property %1 must equal %2
km: លក្ខណ​សម្បត្តិ​ឧបករណ៍​ %1 ត្រូវ​តែ​ស្មើ %2

en: The device property %1 must contain %2
km: លក្ខណសម្បត្តិ​ឧបករណ៍ %1 ត្រូវ​តែ​មាន %2

en: Solid Device Actions Editor
km: កម្មវិធី​កែសម្រួល​សកម្មភាព​ឧបករណ៍​តាន់

en: Solid Device Actions Control Panel Module
km: ម៉ូឌុល​បន្ទះ​ត្រួតពិនិត្យ​សកម្មភាព​ឧបករណ៍​តាន់

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
km: វា​បង្ហាញ​ថា​ការ​ទាយ​សម្រាប់​សកម្មភាព​នេះ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Error Parsing Device Conditions
km: កំហុស​ក្នុងការ​ញែក​លក្ខខណ្ឌ​ឧបករណ៍

en: No Action Selected
km: គ្មាន​សកម្មភាព​បាន​ជ្រើស

en: Cannot be deleted
km: មិនអាច​ត្រូ​វបានលុប​ទេ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
km: យក​​ចេញ
