plasma_applet_pager - en to km translation catalogue (5 entries)

en: General
km: ទូទៅ

en: No text
km: គ្មាន​អត្ថបទ

en: Desktop number
km: លេខ​ផ្ទៃតុ

en: Desktop name
km: ឈ្មោះ​ផ្ទៃតុ

en: Does nothing
km: មិនធ្វើ​អ្វី​ទាំងអស់
