kcminput - en to ku translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
ku: &Giştî

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
ku: Pêşkeftî

en: Mouse
ku: Mişk

en:  pixel |  pixels
ku[0]:  pîksel
ku[1]:  pîksel

en:  line |  lines
ku[0]:  rêzik
ku[1]:  rêzik
