plasma-desktop - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Device Automounter
lt: Automatinis įrenginių prijungimo įrankis

en: Original Author
lt: Pradinis autorius

en: Plasma 5 Port
lt: Plasma 5 realizavimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceView)
en: This list contains the storage devices known to the system. If "Automount on Login" is checked, the device will be automatically mounted even though "Mount all removable media at login" is unchecked. The same applies for "Automount on Attach".
lt: Šiame sąraše yra sistemai žinomi saugyklos įrenginiai. Jeigu yra pažymėta „Automatiškai prijungti prisijungus prie paskyros“, tuomet įrenginys bus automatiškai prijungtas netgi tuomet, kai yra nuimtas žymėjimas nuo „Prijungti visas keičiamąsias laikmenas prisijungus prie paskyros“. Tas pats yra taikoma „Automatiškai prijungti prijungus įrenginį prie kompiuterio“.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, forgetDevice)
en: Clicking this button causes the selected devices to be 'forgotten'. This is only useful if "Only automatically mount removable media that has been manually mounted before" is checked. Once a device is forgotten and the system is set to only automatically mount familiar devices, the device will not be automatically mounted.
lt: Spustelėjus šį mygtuką, pasirinktas įrenginys bus „pamirštas“. Tai yra naudinga tik tuo atveju, jei yra pažymėta „Prijungti automatiškai tik tas keičiamąsias laikmenas, kurioms anksčiau teko būti prijungtoms rankiniu būdu“. Kai įrenginys pamirštamas, o sistema nustatyta automatiškai prijungti tik pažįstamus įrenginius, tuomet įrenginys nebus automatiškai prijungiamas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, forgetDevice)
en: Forget Device
lt: Pamiršti įrenginį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutomountUnknownDevices)
en: When this is not checked, only remembered devices will be automatically mounted. A device is 'remembered' if it has ever been mounted before. For instance, plugging in a USB media player to charge is not sufficient to 'remember' it - if the files are not accessed, it will not be automatically mounted the next time it is seen. Once they have been accessed, however, the device's contents will be automatically made available to the system.
lt: Kai tai nėra pažymėta, automatiškai bus prijungiami tik atsimenami įrenginiai. Įrenginys yra „atsimenamas“, jeigu jam yra tekę būti prijungtam anksčiau. Pavyzdžiui, nėra pakankama įkišti įkrovimui USB medijos leistuvę, kad ji būtų „atsimenama“ - jeigu nėra prieinama prie failų, tuomet įrenginys, kitą kartą jį pamačius, nebus automatiškai prijungiamas. Vis dėlto, gavus prieigą prie failų, įrenginio turinys taps automatiškai prieinamas sistemai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomountUnknownDevices)
en: Automatically mount removable media that have never been mounted before
lt: Prijungti automatiškai keičiamąsias laikmenas, kurios anksčiau niekada nebuvo prijungtos

en: Automount Device
lt: Automatiškai prijungti įrenginį

[ctx: As in automount on login]
en: On Login
lt: Prisijungus prie paskyros

[ctx: As in automount on attach]
en: On Attach
lt: Prijungus įrenginį prie kompiuterio

en: All Devices
lt: Visi įrenginiai

en: All Known Devices
lt: Visi žinomi įrenginiai

en: Attached Devices
lt: Įdėti įrenginiai

en: Disconnected Devices
lt: Atjungti įrenginiai

en: This device will be automatically mounted at login.
lt: Šis įrenginys bus automatiškai prijungtas prisijungimo metu.

en: This device will not be automatically mounted at login.
lt: Šis įrenginys prisijungimo metu nebus automatiškai prijungtas.

en: This device will be automatically mounted when attached.
lt: Šis įrenginys bus automatiškai prijungtas, jį įdėjus.

en: This device will not be automatically mounted when attached.
lt: Šis įrenginys, jį įdėjus, nebus automatiškai prijungtas.
