joystick - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Calibration
lt: Kalibravimas

en: Next
lt: Kitas

en: Please wait a moment to calculate the precision
lt: Prašome truputį palaukti, kol skaičiuojamas tikslumas

en: (usually X)
lt: (paprastai X)

en: (usually Y)
lt: (paprastai Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
lt: <qt>Kalibravimas dabar patikrins verčių sąrašą, kurią palaiko jūsų įrenginys.<br /><br />Prašome nustatyti jūsų valdymo svirties <b>ašį %1 %2</b> į <b>minimalią</b> poziciją.<br /><br />Spauskite bet kokį įrenginio mygtuką arba spustelėkite mygtuką „Kitas“, kad pereitumėte į kitą žingsnį.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
lt: <qt>Kalibravimas dabar patikrins verčių sąrašą, kurią palaiko jūsų įrenginys.<br /><br />Prašome nustatyti jūsų valdymo svirties <b>ašį %1 %2</b> į <b>centrinę</b> poziciją.<br /><br />Spauskite bet kokį įrenginio mygtuką arba spustelėkite mygtuką „Kitas“, kad pereitumėte į kitą žingsnį.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
lt: <qt>Kalibravimas dabar patikrins verčių sąrašą, kurią palaiko jūsų įrenginys.<br /><br />Prašome nustatyti jūsų valdymo svirties <b>ašį %1 %2</b> į <b>maksimalią</b> poziciją.<br /><br />Spauskite bet kokį įrenginio mygtuką arba spustelėkite mygtuką „Kitas“, kad pereitumėte į kitą žingsnį.</qt>

en: Communication Error
lt: Bendravimo klaida

en: You have successfully calibrated your device
lt: Sėkmingai sukalibravote savo įrenginį

en: Calibration Success
lt: Kalibravimas sėkmingas

en: Value Axis %1: %2
lt: Ašies %1 reikšmė: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
lt: Nurodytas įrenginys %1 negali būti atvertas: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
lt: Nurodytas įrenginys %1 nėra valdymo svirtis.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
lt: Nepavyksta nustatyti branduolio valdyklės valdymo svirčiai %1 versijos: %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
lt: Dabar veikiančios branduolio valdyklės versija (%1.%2.%3) nėra ta, kuriai vienas iš šių modulių buvo sukompiliuotas (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
lt: Nepavyksta sužinoti mygtukų skaičiaus valdymo svirtyje %1: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
lt: Nepavyksta sužinoti ašių skaičiaus valdymo svirtyje %1: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
lt: Nepavyksta sužinoti kalibravimo verčių valdymo svirčiai %1: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
lt: Nepavyksta atstatyti kalibravimo verčių valdymo svirčiai %1: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
lt: Nepavyksta įkelti kalibravimo verčių valdymo svirčiai %1: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
lt: Nepavyksta pritaikyti kalibravimo verčių valdymo svirties įrenginiui %1: %2

en: internal error - code %1 unknown
lt: vidinė klaida – kodas %1 nežinomas

en: KDE Joystick Control Module
lt: KDE valdymo svirties valdymo modulis

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
lt: KDE sistemos nuostatų modulis, skirtas valdymo svirčių bandymui

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
lt: <h1>Valdymo svirtis</h1>Šis modulis padeda patikrinti, ar jūsų valdymo svirtis veikia tinkamai.<br />Jei jis grąžina blogas ašių reikšmes, galite bandyti tai pataisyti kalibruodami.<br />Šis modulis bando rasti visas galimas valdymo svirtis tikrindamas /dev/js[0-4] ir /dev/input/js[0-4]<br />Jei turite kitą įrenginio failą, įveskite jį į lauką su sąrašu.<br />Mygtukų sąrašas rodo jūsų valdymo svirties mygtukų būsenas, ašių sąrašas rodo visų verčių dabartines reikšmes.<br />PASTABA: dabartinė Linux įrenginio valdyklė (Branduolys 2.4, 2.6) gali automatiškai aptikti<ul><li>2-ašių, 4-mygtukų valdymo svirtis</li><li>3-ašių, 4-mygtukų valdymo svirtis</li><li>4-ašių, 4-mygtukų valdymo svirtis</li><li>Saitek Cyborg „digital“ valdymo svirtis</li></ul>(Daugiau detalių galite rasti savo Linux kode/Documentation/input/joystick.txt)

en: Device:
lt: Įrenginys:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
lt: Pozicija:

en: Show trace
lt: Rodyti pėdsaką

en: PRESSED
lt: NUSPAUSTAS

en: Buttons:
lt: Mygtukai:

en: State
lt: Būsena

en: Axes:
lt: Ašys:

en: Value
lt: Reikšmė

en: Calibrate
lt: Kalibruoti

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
lt: Joks valdymo svirties įrenginys nebuvo automatiškai rastas šiame kompiuteryje.<br />Buvo tikrinama /dev/js[0-4] ir /dev/input/js[0-4]<br />Jei žinote, kad ji yra prijungta, prašome įvesti teisingą įrenginio failą.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
lt: Pateiktas įrenginio pavadinimas yra neteisingas (neturi /dev).
    Prašome pasirinkti įrenginį uš sąrašo arba
    įveskite įrenginio failą, pavyzdžiui /dev/js0.

en: Unknown Device
lt: Nežinomas įrenginys

en: Device Error
lt: Įrenginio klaida

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
lt: <qt>Kalibravimas dabar tikrins tikslumą.<br /><br /><b>Prašome visas ašis nustatyti į jų centrinę poziciją ir daugiau valdymo svirties nebeliesti.</b><br /><br />Spustelėkite Gerai, kad pradėtumėte kalibravimą.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
lt: Atstatytos visos kalibravimo vertės valdymo svirčiai %1.
