kcmsmserver - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: <h1>Session Manager</h1> You can configure the session manager here. This includes options such as whether or not the session exit (logout) should be confirmed, whether the session should be restored again when logging in and whether the computer should be automatically shut down after session exit by default.
lt: <h1>Seansų tvarkytuvė</h1> Čia galite konfigūruoti seansų tvarkytuvę. Į tai įeina tokios parinktys kaip: ar išėjimas iš sistemos (atsijungimas) turėtų būti patvirtinamas, ar prisijungiant, seansas turėtų būti atkuriamas ir, ar pagal numatymą išėjus iš seanso kompiuteris turėtų būti išjungiamas ar ne.

en: The system must be restarted before manual session saving becomes active.
lt: Prieš tai, kai rankinis seanso įrašymas taps aktyvus, sistema privalo būti paleista iš naujo.

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Failed to request restart to firmware setup: %1
lt: Nepavyko programinės aparatinės įrangos sąrankai užklausti paleidimo iš naujo: %1

en: Next time the computer is restarted, it will enter the UEFI setup screen.
lt: Kitą kartą paleidus kompiuterį iš naujo, jis įžengs į UEFI sąrankos langą.

en: Next time the computer is restarted, it will enter the firmware setup screen.
lt: Kitą kartą paleidus kompiuterį iš naujo, jis įžengs į programinės aparatinės įrangos sąrankos langą.

en: Restart Now
lt: Paleisti iš naujo dabar

[ctx: @title:group]
en: Logout Screen
lt: Atsijungimo ekranas

en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: @info]
en: When this setting is turned on, the logout confirmation screen will be shown when you log out, shut down, restart, press the power button, or click on buttons or menu items labeled <interface>Leave…</interface>.
lt: Kai ši nuostata įjungta, atsijungimo patvirtinimo langas bus rodomas kas kartą, kai atsijungsite, išjungsite kompiuterį, paleisite jį iš naujo, paspausite maitinimo mygtuką ar spustelėsite ant mygtukų, ar meniu su užrašu <interface>Išeiti…</interface>.

[ctx: @title:group]
en: Session Restore
lt: Seanso atkūrimas

en: On login, launch apps that were open:
lt: Prisijungiant, paleisti programas, kurios buvo atvertos:

[ctx: @option:radio Automatic style of session restoration]
en: On last logout
lt: Paskiausio atsijungimo metu

[ctx: @option:radio Manual style of session restoration]
en: When session was manually saved
lt: Kai seansas buvo įrašytas rankiniu būdu

[ctx: @info]
en: A <interface>Save Session</interface> button will appear in the <interface>Application Launcher</interface> menu. When you click it, Plasma will remember the apps that are open and restore them on the next login. Click it again to replace the set of remembered apps.
lt: Mygtukas <interface>Įrašyti seansą</interface> bus rodomas <interface>Programų paleidyklės</interface> meniu. Kai ant jo spustelėsite, Plasma įsimins atvertas programas ir kito prisijungimo metu jas atkurs. Spustelėkite mygtuką dar kartą, norėdami pakeisti įsimintų programų rinkinį.

[ctx: @option:radio Here 'session' refers to the technical concept of session restoration, whereby the windows that were open on logout are re-opened on the next login]
en: Start with an empty session
lt: Pradėti tuščią seansą

en: Ignored applications:
lt: Nepaisomos programos:

en: Write apps' executable names here (separated by commas or colons, for example 'xterm:konsole' or 'xterm,konsole') to prevent them from autostarting along with other session-restored apps.
lt: Čia įrašykite programų vykdomųjų failų pavadinimus (atskirtus kableliais ar dvitaškiais, pavyzdžiui, „xterm:konsole“ arba „xterm,konsole“), kad neleistumėte joms automatiškai pasileisti kartu su kitomis seanso atkuriamomis programomis.

[ctx: @title:group]
en: Firmware
lt: Programinė aparatinė įranga

[ctx: @label:check part of a sentence: After next restart enter UEFI/Firmware setup screen]
en: After next restart:
lt: Po kito paleidimo iš naujo:

[ctx: @option:check]
en: Enter UEFI setup screen
lt: Įžengti į UEFI sąrankos langą

[ctx: @option:check]
en: Enter firmware setup screen
lt: Įžengti į programinės aparatinės įrangos sąrankos langą

note: i18n: ectx: label, entry (confirmLogout), group (General)
en: Confirm logout
lt: Patvirtinti atsijungimą

note: i18n: ectx: label, entry (shutdownType), group (General)
en: Default leave option
lt: Numatytoji išėjimo parinktis

note: i18n: ectx: label, entry (loginMode), group (General)
en: On login
lt: Prisijungiant

note: i18n: ectx: label, entry (excludeApps), group (General)
en: Applications to be excluded from session
lt: Programos, kurios bus išbrauktos iš seanso
