kcm_solid_actions - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Editing Action '%1'
lt: Taisomas veiksmas „%1“

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
lt: Panašu, kad veiksmo pavadinimas, komanda, piktograma ar sąlyga yra netinkami.
    Taigi, pakeitimai nebus pritaikyti.

en: Invalid action
lt: Netinkamas veiksmas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
lt: Taisyti parametrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
lt: Parametro tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
lt: Savybės atitikmuo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
lt: Turinio konjunkcija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
lt: Turinio disjunkcija

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
lt: Įrenginio sąsajos atitikmuo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
lt: Įrenginio tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
lt: Reikšmės pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
lt: Lygu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
lt: Turi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
lt: Atkurti parametrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
lt: Įrašyti parametrų pakeitimus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
lt: Veiksmo piktograma, spustelėkite, norėdami pakeisti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
lt: Veiksmo pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
lt: Komanda:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
lt: Komanda, kuri paleis veiksmą
    Tai gali būti vienas arba visi iš žemiau pateikiamų išplėtimų (raidžių dydis nesvarbus):
    
    %f: Įrenginio prijungimo vieta - tik kaupikliams
    %d: Kelias iki įrenginio mazgo - tik blokiniams įrenginiams
    %i: įrenginio identifikatorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
lt: Įrenginys šiam veiksmui privalo atitikti šiuos parametrus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
lt: Veiksmo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
lt: Įveskite jūsų naujo veiksmo pavadinimą

en: Solid Action Desktop File Generator
lt: Solid veiksmų darbalaukio failo generatorius

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
lt: Įrankis, skirtas automatiniam darbalaukio failų vertimui generavimui pagal Solid įrenginių sąsajos klases

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: The device must be of the type %1
lt: Įrenginys privalo būti tipo %1

en: Any of the contained properties must match
lt: Bet kuri iš turimų savybių privalo sutapti

en: All of the contained properties must match
lt: Visos iš turimų savybių privalo sutapti

en: The device property %1 must equal %2
lt: Įrenginio savybė %1 privalo būti lygi %2

en: The device property %1 must contain %2
lt: Įrenginio savybė %1 privalo turėti %2

en: Solid Device Actions Editor
lt: Solid įrenginių veiksmų redaktorius

en: Solid Device Actions Control Panel Module
lt: Solid įrenginių veiksmų valdymo skydelio modulis

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
lt: (c) 2009, 2014 Solid įrenginių veiksmų komanda

en: Port to Plasma 5
lt: Perkėlimas į Plasma 5

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
lt: Panašu, kad šio veiksmo predikatas yra neteisingas.

en: Error Parsing Device Conditions
lt: Klaida analizuojant įrenginio sąlygas

en: No Action Selected
lt: Nepasirinktas joks veiksmas

en: Cannot be deleted
lt: Negali būti ištrintas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
lt: Šalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
lt: Taisyti…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
lt: Pridėti…
