kcmkeyboard - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
lt: Klaviatūros išdėstymų perjungiklis

en: Switch to Next Keyboard Layout
lt: Perjungti į kitą klaviatūros išdėstymą

en: Switch keyboard layout to %1
lt: Perjungti klaviatūros išdėstymą į %1

[ctx: layout - variant]
en: %1 - %2
lt: %1 – %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddLayoutDialog)
en: Add Layout
lt: Pridėti išdėstymą

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, layoutSearchField)
en: Search…
lt: Ieškoti…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
lt: Spartusis klavišas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevbutton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
lt: Peržiūra

en: KDE Keyboard Control Module
lt: KDE Klaviatūros valdymo modulis

en: (c) 2010 Andriy Rysin
lt: Autorių teisės (c) 2010 Andriy Rysin

en: <h1>Keyboard</h1> This control module can be used to configure keyboard parameters and layouts.
lt: <h1>Klaviatūra</h1> Šio valdymo modulio pagalba galima konfigūruoti klaviatūros parametrus ir išdėstymus.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHardware)
en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Keyboard &model:
lt: Klaviatūros &modelis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, keyboardModelComboBox)
en: Here you can choose a keyboard model. This setting is independent of your keyboard layout and refers to the "hardware" model, i.e. the way your keyboard is manufactured. Modern keyboards that come with your computer usually have two extra keys and are referred to as "104-key" models, which is probably what you want if you do not know what kind of keyboard you have.
lt: Čia galite pasirinkti klaviatūros modelį. Ši nuostata yra nepriklausomas nuo jūsų klaviatūros išdėstymo. Jis tiesiog nurodo klaviatūros "aparatinės įrangos" modelį, t.y. gamintojo nurodomą tipą. Šiuolaikinėse klaviatūrose, dažniausiai, yra pridėti du papildomi klavišai, todėl jos vadinamos „104 klavišų“ modeliais. Būtent šį modelį ir galite pasirinkti, jei nežinote tikslaus savo klaviatūros modelio.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLayouts)
en: Layouts
lt: Išdėstymai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: If you select "Application" or "Window" switching policy, changing the keyboard layout will only affect the current application or window.
lt: Jei pasirenkate perjungimo politiką „Programoje“ arba „Lange“, klaviatūros išdėstymo keitimas veiks tik esamoje programoje ar esamame lange.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
lt: Perjungimo politika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
lt: &Globaliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
lt: &Darbalaukyje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
lt: &Programoje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
lt: &Lange

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shortcutsGroupBox)
en: Shortcuts for Switching Layout
lt: Išdėstymo perjungimo spartieji klavišai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Main shortcuts:
lt: Pagrindiniai spartieji klavišai:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching layouts which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
lt: Tai yra X.org valdomas išdėstymo perjungimo spartusis klavišas. Čia galima naudoti sparčiuosius klavišus vien iš modifikavimo klavišų.

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
lt: Nėra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
lt: 3 lygmens spartieji klavišai:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching to a third level of the active layout (if it has one) which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
lt: Tai yra X.org valdomas spartusis klavišas, naudojamas perjungimui į trečiąjį išdėstymo lygmenį (jei toks yra). Čia galima naudoti sparčiuosius klavišus vien iš modifikavimo klavišų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
lt: Alternatyvus spartusis klavišas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KKeySequenceWidget, kdeKeySequence)
en: This is a shortcut for switching layouts. It does not support modifier-only shortcuts and also may not work in some situations (e.g. if popup is active or from screensaver).
lt: Tai yra išdėstymo perjungimo spartusis klavišas. Čia negalima naudoti vien iš modifikavimo klavišų sudarytus sparčiuosius klavišus. Jis taipogi neveiks kai kuriose situacijose (pavyzdžiui esant aktyviam iškylančiajam langui arba ekrano užsklandoje).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_configureLayouts)
en: Configure layouts
lt: Konfigūruoti išdėstymus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLayoutBtn)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
lt: Šalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpBtn)
en: Move Up
lt: Pakelti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownBtn)
en: Move Down
lt: Nuleisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, layoutLoopingCheckBox)
en: Spare layouts
lt: Atsarginiai išdėstymai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Main layout count:
lt: Pagrindinių išdėstymų skaičius:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
lt: Išplėstiniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_resetOldXkbOptions)
en: &Configure keyboard options
lt: &Konfigūruoti klaviatūros parinktis

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
lt: Nėra

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
lt[0]: %1 spartusis klavišas
lt[1]: %1 spartieji klavišai
lt[2]: %1 sparčiųjų klavišų
lt[3]: %1 spartusis klavišas

[ctx: layout map name]
en: Map
lt: Schema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Variant
lt: Variantas

en: Label
lt: Pavadinimas

en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

[ctx: variant]
en: Default
lt: Numatytasis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: When a key is held:
lt: Laikant klavišą nuspaustą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, accentMenuRadioButton)
en: &Show accented and similar characters
lt: &Rodyti simbolius su kirčiais ir pan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, repeatRadioButton)
en: &Repeat the key
lt: &Kartoti klavišą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, nothingRadioButton)
en: &Do nothing
lt: &Nieko nedaryti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Test area:
lt: Vieta pabandymui:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Allows to test keyboard repeat and click volume (just don't forget to apply the changes).
lt: Leidžia išbandyti klaviatūros kartojimus ir paspaudimų garsumą (tik nepamirškite pritaikyti pakeitimus).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: If supported, this option allows you to setup the state of NumLock after Plasma startup.<p>You can configure NumLock to be turned on or off, or configure Plasma not to set NumLock state.
lt: Jei palaikoma, ši parinktis leidžia nustatyti skaitmenų klaviatūros būseną po Plasma paleidimo.<p>Galite nustatyti, kad skaitmenų klaviatūra būtų įjungta arba išjungta, arba nustatyti, kad Plasma nekeistų skaitmenų klaviatūros būsenos.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, numlockGroupBox)
en: NumLock on Plasma Startup
lt: Skaitmenų klaviatūros būsena paleidžiant KDE Plasma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
lt: Į&jungti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Turn off
lt: &Išjungti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
lt: &Nekeisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
lt: &Sparta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
lt: Jei palaikoma, ši parinktis leidžia nustatyti delsą, po kurios nuspaustas klavišas pradės generuoti simbolius. Kartojimo spartos parinktis nustato, kokiu dažniu bus generuojami simboliai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
lt: Jei palaikoma, ši parinktis leidžia nustatyti spartą, kuria generuojami simboliai nuspaudus klavišą.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate)
en:  repeats/s
lt:  kartojimų/sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
lt: &Delsa:

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
lt: Klaviatūros peržiūra

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
lt: Klaviatūros išdėstymų atvaizdavimas

[ctx: @label]
en: The keyboard geometry failed to load. This often indicates that the selected model does not support a specific layout or layout variant. This problem will likely also present when you try to use this combination of model, layout and variant.
lt: Nepavyko įkelti klaviatūros geometrijos. Dažnu atveju tai nurodo į tai, kad pasirinktas modelis nepalaiko tam tikro išdėstymo ar išdėstymo varianto. Ši problema, greičiausiai, atsiranda, kai bandote naudoti šio modelio, išdėstymo ir varianto kombinaciją.
