kcminput - en to lt translation catalogue (75 entries)

en: Querying input devices failed. Please reopen this settings module.
lt: Įvesties įrenginių užklausimas patyrė nesėkmę. Atverkite šį nuostatų modulį iš naujo.

en: Critical error on reading fundamental device infos of %1.
lt: Kritinė klaida skaitant svarbiausią %1 įrenginio informaciją.

en: Pointer device KCM
lt: Rodomųjų įrenginių KCM

en: System Settings module for managing mice and trackballs.
lt: Sistemos nuostatų modulis, skirtas pelių ir rutulinių manipuliatorių tvarkymui.

en: Copyright 2018 Roman Gilg
lt: Autorių teisės 2018 Roman Gilg

en: Developer
lt: Kūrėjas

en: Error while loading values. See logs for more information. Please restart this configuration module.
lt: Klaida įkeliant reikšmes. Išsamesnei informacijai, žiūrėkite žurnalus. Paleiskite šį konfigūracijos modulį iš naujo.

en: No pointer device found. Connect now.
lt: Nerasta jokio rodomojo įrenginio. Prijunkite jį dabar.

en: Not able to save all changes. See logs for more information. Please restart this configuration module and try again.
lt: Nepavyksta įrašyti visų pakeitimų. Išsamesnei informacijai, žiūrėkite žurnalus. Paleiskite šį konfigūracijos modulį iš naujo ir bandykite dar kartą.

en: Error while loading default values. Failed to set some options to their default values.
lt: Klaida įkeliant numatytąsias reikšmes. Nepavyko nustatyti kai kurių parinkčių į jų numatytąsias reikšmes.

en: Error while adding newly connected device. Please reconnect it and restart this configuration module.
lt: Klaida pridedant naujai prijungtą įrenginį. Prijunkite jį iš naujo ir paleiskite šį konfigūracijos modulį iš naujo.

en: Pointer device disconnected. Closed its setting dialog.
lt: Rodomasis įrenginys atsijungė. Užvėrė savo nuostatos dialogą.

en: Pointer device disconnected. No other devices found.
lt: Rodomasis įrenginys atsijungė. Jokių kitų įrenginių nerasta.

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: General:
lt: Bendri:

en: Device enabled
lt: Įrenginys įjungtas

en: Accept input through this device.
lt: Priimti įvestį per šį įrenginį.

en: Left handed mode
lt: Kairės rankos veiksena

en: Swap left and right buttons.
lt: Apkeisti kairįjį ir dešinįjį mygtuką vietomis.

en: Press left and right buttons for middle-click
lt: Vidurinio mygtuko spustelėjimo inicijavimui paspausti dešinįjį ir kairįjį mygtukus kartu

en: Clicking left and right button simultaneously sends middle button click.
lt: Spustelėjus vienu metu kairįjį ir dešinįjį mygtuką, bus siunčiamas viduriniojo mygtuko spustelėjimas.

en: Pointer speed:
lt: Rodyklės greitis:

en: Acceleration profile:
lt: Pagreičio profilis:

en: Flat
lt: Plokščias

en: Cursor moves the same distance as the mouse movement.
lt: Žymeklis persikelia tokiu pačiu atstumu kaip ir pelės judesys.

en: Adaptive
lt: Prisitaikantis

en: Cursor travel distance depends on the mouse movement speed.
lt: Žymeklio kelio atstumas priklauso nuo pelės judesio greičio.

en: Scrolling:
lt: Slinkimas:

en: Invert scroll direction
lt: Atvirkštinė slinkimo kryptis

en: Touchscreen like scrolling.
lt: Jutiklinio ekrano tipo slinkimas.

en: Scrolling speed:
lt: Slinkimo greitis:

[ctx: Slower Scroll]
en: Slower
lt: Lėtesnis

[ctx: Faster Scroll Speed]
en: Faster
lt: Greitesnis

[ctx: @action:button]
en: Re-bind Additional Mouse Buttons…
lt: Iš naujo susieti papildomus pelės mygtukus…

[ctx: @label for assigning an action to a numbered button]
en: Extra Button %1:
lt: Papildomas mygtukas %1:

[ctx: @action:button]
en: Press the mouse button for which you want to add a key binding
lt: Paspauskite pelės mygtuką, kuriam norite pridėti klavišo susiejimą

[ctx: @action:button, %1 is the translation of 'Extra Button %1' from above]
en: Enter the new key combination for %1
lt: Įveskite naują klavišų kombinaciją, skirtą %1

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: @action:button]
en: Press a mouse button
lt: Paspauskite pelės mygtuką

[ctx: @action:button, Bind a mousebutton to keyboard key(s)]
en: Add Binding…
lt: Pridėti susiejimą…

[ctx: @action:button]
en: Go back
lt: Grįžti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, KCMMouse)
en: <h1>Mouse</h1> This module allows you to choose various options for the way in which your pointing device works. Your pointing device may be a mouse, trackball, or some other hardware that performs a similar function.
lt: <h1>Pelė</h1> Šis modulis leidžia jums pasirinkti įvairias manipuliatoriaus darbo parinktis nulemiančias jūsų atvaizdavimo įrenginio darbą. Jūsų atvaizdavimo įrenginys būti pelė, rutulinis manipuliatorius arba koks nors kitas įtaisas, atliekantis panašią funkciją.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
lt: &Bendri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, handedBox)
en: If you are left-handed, you may prefer to swap the functions of the left and right buttons on your pointing device by choosing the 'left-handed' option. If your pointing device has more than two buttons, only those that function as the left and right buttons are affected. For example, if you have a three-button mouse, the middle button is unaffected.
lt: Jeigu esate kairiarankis, galite sukeisti savo atvaizdavimo įrenginio kairiojo ir dešiniojo mygtukų funkcijas, pasirinkdami "kairės rankos" parinktį. Jeigu jūsų atvaizdavimo įrenginys turi daugiau nei du mygtukus, bus įtakojamas tik kairio ir dešinio mygtukų funkcionalumas. Pavyzdžiui, jeigu jūsų pelė turi tris mygtukus, viduriniojo mygtuko funkcija nepasikeis.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, handedBox)
en: Button Order
lt: Mygtukų tvarka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightHanded)
en: Righ&t handed
lt: &Dešinės rankos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftHanded)
en: Le&ft handed
lt: &Kairės rankos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbScrollPolarity)
en: Change the direction of scrolling for the mouse wheel or the 4th and 5th mouse buttons.
lt: Pakeisti pelės ratuko ar 4-tojo ir 5-tojo pelės mygtuko veikimo kryptį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbScrollPolarity)
en: Re&verse scroll direction
lt: At&virkštinė ratuko slinkimo kryptis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
lt: Išplėstiniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pointer acceleration:
lt: Rodyklės pagreitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Pointer threshold:
lt: Rodyklės slenkstis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Double click interval:
lt: Dvikarčio spustelėjimo intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Drag start time:
lt: Tempimo pradžios laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Drag start distance:
lt: Tempimo pradžios atstumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Mouse wheel scrolls by:
lt: Pelės ratukas paslenka per:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, accel)
en: <p>This option allows you to change the relationship between the distance that the mouse pointer moves on the screen and the relative movement of the physical device itself (which may be a mouse, trackball, or some other pointing device.)</p><p> A high value for the acceleration will lead to large movements of the mouse pointer on the screen even when you only make a small movement with the physical device. Selecting very high values may result in the mouse pointer flying across the screen, making it hard to control.</p>
lt: <p>Ši parinktis leidžia pakeisti sąryšį tarp atstumo, kurį pelės žymeklis nukeliauja ekrane ir santykinio fizinio įrenginio (pelės, rutulinio manipuliatoriaus arba kitokio atvaizdavimo įrenginio) judesio.</p><p> Didelė pagreičio reikšmė gali sukelti didelius pelės žymeklio judesius ekrane, nors jūs tik truputį pajudinsite fizinį įrenginį. Pasirinkus labai dideles reikšmes galite pasiekti to, kad pelės žymeklis tiesiog skraidys ekrane, labai apsunkindamas jo valdymą.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, thresh)
en: <p>The threshold is the smallest distance that the mouse pointer must move on the screen before acceleration has any effect. If the movement is smaller than the threshold, the mouse pointer moves as if the acceleration was set to 1X;</p><p> thus, when you make small movements with the physical device, there is no acceleration at all, giving you a greater degree of control over the mouse pointer. With larger movements of the physical device, you can move the mouse pointer rapidly to different areas on the screen.</p>
lt: <p>Slenkstis yra mažiausias atstumas, kurį ekrane turi nukeliauti pelės rodyklė, kol pagreitis įgaus efektą. Jeigu judesys yra mažesnis už slenkstį, pelės žymeklis judės lyg būtų nustatytas viengubas pagreitis.</p><p> Tokiu būdu, kai jūs atliekate savo fiziniu įrenginiu mažus judesius, nebus jokio pagreičio. Tai jums suteikia didesnes galimybes valdant pelės rodyklę. Didesniais fizinio įrenginio judesiais, galite sparčiau perkelti pelės žymeklį į įvairias ekrano sritis.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, doubleClickInterval)
en: The double click interval is the maximal time (in milliseconds) between two mouse clicks which turns them into a double click. If the second click happens later than this time interval after the first click, they are recognized as two separate clicks.
lt: Dvikarčio spustelėjimo intervalas yra didžiausias laikas (milisekundėmis) tarp dviejų pelės mygtuko spustelėjimų, kas savo ruožtu paverčia juos į dvikartį spustelėjimą. Jeigu antrasis spustelėjimas įvyksta vėliau, nei nustatyta šiuo laiko intervalu, tai bus traktuojama kaip du atskiri spustelėjimai.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, doubleClickInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, dragStartTime) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_delay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_interval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinB
en:  msec
lt:  milisek.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, dragStartTime)
en: If you click with the mouse (e.g. in a multi-line editor) and begin to move the mouse within the drag start time, a drag operation will be initiated.
lt: Jeigu jūs spustelėjate pele (pvz., tekstų redaktoriuje) ir pradedate judinti pelę tempimo pradžios laiko intervale, tuomet bus pradėta tempimo operacija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, dragStartDist)
en: If you click with the mouse and begin to move the mouse at least the drag start distance, a drag operation will be initiated.
lt: Jeigu jūs spustelėjate pele ir pradedate judinti pelę bent tempimo pradžios atstumu, tuomet bus pradėta tempimo operacija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, wheelScrollLines)
en: If you use the wheel of a mouse, this value determines the number of lines to scroll for each wheel movement. Note that if this number exceeds the number of visible lines, it will be ignored and the wheel movement will be handled as a page up/down movement.
lt: Jeigu naudojate pelės ratuką, ši reikšmė nustato kiekvieno ratuko pasukimo slenkamų eilučių skaičių. Atminkite, kad, jeigu šis skaičius viršija matomų eilučių skaičių, tuomet eilučių slinkimo bus nepaisoma, o ratuko judesys bus traktuojamas kaip puslapio perstūmimas aukštyn ar žemyn.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, MouseNavigation)
en: Keyboard Navigation
lt: Naršymas klaviatūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mouseKeys)
en: &Move pointer with keyboard (using the num pad)
lt: &Judinti pelę naudojant klaviatūrą (naudojant skaitmeninę klaviatūrą)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Acceleration delay:
lt: P&agreičio delsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: R&epeat interval:
lt: Ka&rtojimo intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Acceleration &time:
lt: Pa&greičio laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Ma&ximum speed:
lt: Didžiau&sias greitis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_max_speed)
en:  pixel/sec
lt:  pikseliai/sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Acceleration &profile:
lt: Pagreičio &profilis:

en: Mouse
lt: Pelė

en: (c) 1997 - 2018 Mouse developers
lt: (c) 1997 - 2018 Pelės plėtotojai

en:  pixel |  pixels
lt[0]:  pikselis
lt[1]:  pikseliai
lt[2]:  pikselių
lt[3]:  pikselis

en:  line |  lines
lt[0]:  eilutę
lt[1]:  eilutes
lt[2]:  eilučių
lt[3]:  eilutę
