plasma_applet_trash - en to lt translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: a verb]
en: Empty
lt: Išvalyti

en: Trash Settings…
lt: Šiukšlinės nuostatos…

en: Trash
    Empty
lt: Šiukšlinė
    Tuščia

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
lt[0]: Šiukšlinė
    Vienas elementas
lt[1]: Šiukšlinė
     %1 elementai
lt[2]: Šiukšlinė
     %1 elementų
lt[3]: Šiukšlinė
     %1 elementas

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Empty
lt: Tuščia

en: One item | %1 items
lt[0]: Vienas elementas
lt[1]: %1 elementai
lt[2]: %1 elementų
lt[3]: %1 elementas
