plasma-desktop - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
lt: Naudota prieš kurį laiką

en: Used more than a year ago
lt: Naudota daugiau nei prieš metus

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
lt[0]: Naudota prieš mėnesį
lt[1]: Naudota prieš %1 mėnesius
lt[2]: Naudota prieš %1 mėnesių
lt[3]: Naudota prieš %1 mėnesį

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
lt[0]: Naudota prieš dieną
lt[1]: Naudota prieš %1 dienas
lt[2]: Naudota prieš %1 dienų
lt[3]: Naudota prieš %1 dieną

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
lt[0]: Used an hour ago
lt[1]: Naudota prieš %1 valandas
lt[2]: Naudota prieš %1 valandų
lt[3]: Naudota prieš %1 valandą

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
lt[0]: Naudota prieš minutę
lt[1]: Naudota prieš %1 minutes
lt[2]: Naudota prieš %1 minučių
lt[3]: Naudota prieš %1 minutę

en: Used a moment ago
lt: Naudota prieš akimirką

en: Walk through activities
lt: Pereiti per veiklas

en: Walk through activities (Reverse)
lt: Pereiti per veiklas (Atvirkštine tvarka)
