plasma-desktop - en to lt translation catalogue (75 entries)

[ctx: @action:button This action is disabled]
en: Disabled
lt: Išjungtas

[ctx: @action:button There is no keybinding]
en: None
lt: Nėra

[ctx: @action:button]
en: Left mouse button
lt: Kairysis pelės mygtukas

[ctx: @action:button]
en: Right mouse button
lt: Dešinysis pelės mygtukas

[ctx: @action:button]
en: Middle mouse button
lt: Vidurinysis pelės mygtukas

[ctx: @action:button]
en: Application-defined
lt: Apibrėžtas programos

[ctx: @action:button]
en: Pen Button %1
lt: Rašiklio mygtukas %1

en: Default
lt: Numatytasis

en: Portrait
lt: Stačiai

en: Landscape
lt: Gulsčiai

en: Inverted Portrait
lt: Invertuotai stačiai

en: Inverted Landscape
lt: Invertuotai gulsčiai

en: Follow the Current Screen
lt: Sekti paskui dabartinį ekraną

en: All Screens
lt: Visi ekranai

[ctx: @item:inlistbox Stretch and fill to the screen]
en: Stretch and Fill
lt: Ištempti ir užpildyti

[ctx: @item:inlistbox Keep aspect ratio and fit within the screen]
en: Keep Aspect Ratio and Fit
lt: Išlaikyti proporcijas ir įtalpinti

[ctx: @item:inlistbox Map to portion of the screen]
en: Map to Portion
lt: Susieti su dalimi

[ctx: Stylus pen button]
en: Pen button %1:
lt: Rašiklio mygtukas %1:

[ctx: @info Meant to be inserted into an existing sentence like 'configuring pen button X']
en: pen button %1
lt: rašiklio mygtukas %1

[ctx: @title Select the action for the tablet button]
en: Select Button Action
lt: Pasirinkite mygtuko veiksmą

[ctx: @info %1 is the 'pad button %1' or 'pen button 1/2/3' strings]
en: Choose what action will be taken when pressing %1:
lt: Pasirinkite, koks veiksmas bus vykdomas, kai bus paspaustas %1:

[ctx: @option:radio Set this action to an application-defined type]
en: Defer to application
lt: Atidėti programai

[ctx: @option:radio Set this action to a keyboard type]
en: Send keyboard key
lt: Siųsti klaviatūros klavišą

[ctx: @option:radio Set this action to a mouse type]
en: Send mouse button click
lt: Siųsti pelės mygtuko spustelėjimą

[ctx: @option:radio Set this action to a pen button type]
en: Send pen button
lt: Siųsti rašiklio mygtuką

[ctx: @option:radio Disable this action]
en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

[ctx: @info]
en: This tablet button is forwarded to the focused application, which can decide how to handle it.
lt: Šis planšetės mygtukas yra persiunčiamas sufokusuotai programai, kuri galės nuspręsti, kaip jį apdoroti.

[ctx: @action:inmenu Left mouse click]
en: Left-click
lt: Kairiojo mygtuko spustelėjimas

[ctx: @action:inmenu Middle mouse click]
en: Middle-click
lt: Viduriniojo mygtuko spustelėjimas

[ctx: @action:inmenu Right mouse click]
en: Right-click
lt: Dešiniojo mygtuko spustelėjimas

[ctx: @option:check The ctrl modifier on the keyboard]
en: Ctrl
lt: Vald

[ctx: @option:check The shift modifier on the keyboard]
en: Shift
lt: Lyg2

[ctx: @action:inmenu Stylus button]
en: Button 1
lt: Mygtukas 1

[ctx: @action:inmenu Stylus button]
en: Button 2
lt: Mygtukas 2

[ctx: @action:inmenu Stylus button]
en: Button 3
lt: Mygtukas 3

[ctx: @info]
en: This button is disabled and will not do anything.
lt: Šis mygtukas yra išjungtas ir nieko nedarys.

[ctx: @title]
en: Pen Calibration
lt: Rašiklio kalibravimas

[ctx: @info]
en: Calibration is completed and saved.<nl/><nl/>Refine the calibration further or close the window.
lt: Kalibravimas yra užbaigtas ir įrašytas.<nl/><nl/>Tobulinkite kalibravimą toliau arba užverkite langą.

[ctx: @info]
en: Tap the center of each target.<nl/><nl/>Aim for the point where the stylus tip lands, and ignore the cursor position on the screen.
lt: Bakstelėkite ant kiekvieno objekto centro.<nl/><nl/>Taikykitės į tašką, kuriame nusileidžia rašiklio galiukas ir nepaisykite žymeklio vietos ekrane.

[ctx: @action:button]
en: Refine Existing Calibration
lt: Tobulinti esamą kalibravimą

[ctx: @action:button]
en: Calibrate from Scratch
lt: Kalibruoti nuo nulio

[ctx: @action:button]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Map to screen:
lt: Susieti su ekranu:

en: Orientation:
lt: Orientacija:

en: Not Applicable
lt: Netaikoma

en: Mapped Area:
lt: Susiejimo sritis:

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
lt: Užrakinti proporcijas

en: Resize the screen area
lt: Keisti ekrano srities dydį

en: Resize the tablet area
lt: Keisti planšetės srities dydį

en: No drawing tablets found
lt: Nerasta jokios piešimo planšetės

en: Connect a drawing tablet
lt: Prijunkite piešimo planšetę

[ctx: Tests tablet functionality like the pen]
en: Test Tablet…
lt: Išbandyti planšetę…

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
lt: Įrenginys:

[ctx: @title:tab]
en: Display
lt: Rodymas

[ctx: @title:tab]
en: Pen
lt: Rašiklis

[ctx: @title:tab]
en: Pad
lt: Kilimėlis

en: Pad button %1:
lt: Kilimėlio mygtukas %1:

[ctx: @info Meant to be inserted into an existing sentence like 'configuring pad button 0']
en: pad button %1
lt: kilimėlio mygtukas %1

en: Left-handed mode:
lt: Kairės rankos veiksena:

[ctx: Enable left-handed mode]
en: Enable
lt: Įjungti

[ctx: @info]
en: Tells the device to accommodate left-handed users. Effects will vary by device, but often it reverses the pad buttonsʼ functionality so the tablet can be used upside-down.
lt: Nurodo įrenginiui prisitaikyti prie kairiarankių naudotojų. Poveikis kiekviename įrenginyje skirtingas, bet dažnu atveju tai apkeičia kilimėlio mygtukų funkcionalumą taip, kad planšetę galima būtų naudoti aukštyn kojomis.

en: Pen Pressure:
lt: Rašiklio spaudimas:

[ctx: @info]
en: This curve controls the relationship between the pressure on the stylus and the pressure values received by applications.
lt: Ši kreivė valdo santykį tarp spaudimo ant rašiklio ir spaudimo reikšmių, kurias gauna programos.

[ctx: Pen pressure range]
en: Pressure Range:
lt: Spaudimo rėžis:

[ctx: @info]
en: Pressure above or below the threshold will be clamped, and this becomes the new effective range.
lt: Aukščiau ar žemiau slenksčio esantis spaudimas bus apribotas ir tai taps nauju įsigaliojusiu rėžiu.

[ctx: @action:button Calibration in progress]
en: Calibration in Progress
lt: Vyksta kalibravimas

[ctx: @action:button Calibrate the pen display]
en: Calibrate
lt: Kalibruoti

[ctx: @action:button Pen display doesn't support calibration]
en: Calibration Not Supported
lt: Kalibravimas nepalaikomas

[ctx: @title]
en: Tablet Tester
lt: Planšetės testeris

en: Stylus press X=%1 Y=%2
lt: Rašiklio paspaudimas X=%1 Y=%2

en: Stylus release X=%1 Y=%2
lt: Rašiklio atleidimas X=%1 Y=%2

en: Stylus move X=%1 Y=%2 P=%3% TX=%4 TY=%5
lt: Rašiklio perkėlimas X=%1 Y=%2 P=%3% TX=%4 TY=%5

en: ## Legend:
    # X, Y - event coordinate
    # P - pressure
    # TX,TY - tilt
lt: ## Legenda:
    # X, Y – įvykio koordinatė
    # P – spaudimas
    # TX,TY – pakrypimas

[ctx: Clear the event log]
en: Clear
lt: Išvalyti
