plasma-desktop - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: General
lt: Bendra

en: Display style:
lt: Atvaizdavimo stilius:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
lt: Nėra vėliavos

en: Layouts:
lt: Išdėstymai:

en: Configure…
lt: Konfigūruoti…
