plasma_applet_showdesktop - en to lt translation catalogue (9 entries)

[ctx: @label Accessible name]
en: Minimize All Applet Active Indicator
lt: Visų langų suskleidimo programėlės aktyvus indikatorius

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
lt: Atkurti langus

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
lt: Suskleisti visus langus

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
lt: Atkuria anksčiau suskleistus langus

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
lt: Rodo darbalaukį suskleisdamas visus langus

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
lt: Žvilgsnis į darbalaukį

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
lt: Nustoti žvelgti į darbalaukį

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
lt: Perkelia langus atgal į jų pradinę poziciją

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
lt: Laikinai rodo darbalaukį perkeldamas langus į šalį
