plasma_applet_tasks - en to lt translation catalogue (139 entries)

[ctx: Show all user Places]
en: %1 more Place… | %1 more Places…
lt[0]: ir dar %1 vieta…
lt[1]: ir dar %1 vietos…
lt[2]: ir dar %1 vietų…
lt[3]: ir dar %1 vieta…

en: Recent Downloads
lt: Paskiausi atsiuntimai

en: Recent Connections
lt: Paskiausi ryšiai

en: Recent Places
lt: Paskiausios vietos

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Downloads
lt: Išvalyti paskiausius atsiuntimus

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Connections
lt: Išvalyti paskiausius ryšius

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Places
lt: Išvalyti paskiausias vietas

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Files
lt: Išvalyti paskiausiai naudotus failus

[ctx: @action:button]
en: Unmute
lt: Įjungti garsą

[ctx: @action:button]
en: Mute
lt: Nutildyti

[ctx: @info:tooltip %1 is the window title]
en: Unmute %1
lt: Įjungti %1 garsą

[ctx: @info:tooltip %1 is the window title]
en: Mute %1
lt: Nutildyti %1

[ctx: @title:group for configuration dialog page]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: @title:group for configuration dialog page]
en: Behavior
lt: Elgsena

[ctx: @label for several checkboxes]
en: General:
lt: Bendra:

[ctx: @option:check section General]
en: Show small window previews when hovering over tasks
lt: Užvedant pelę virš užduočių, rodyti mažas langų peržiūras

[ctx: @option:check section General]
en: Hide other windows when hovering over previews
lt: Užvedant pelę virš peržiūrų, slėpti kitus langus

[ctx: @option:check section General]
en: Hide other windows when hovering over tooltips
lt: Užvedant pelę virš paaiškinimų, slėpti kitus langus

[ctx: @option:check section General]
en: Show an indicator when a task is playing audio
lt: Rodyti indikatorių, kai užduotis atkuria garsą

[ctx: @option:check section General]
en: Mute task when clicking indicator
lt: Nutildyti užduotį, kai spustelėjama ant indikatoriaus

[ctx: @option:check section General]
en: Show media and volume controls in tooltip
lt: Rodyti paaiškinime medijos ir garsio valdiklius

[ctx: @option:check section General]
en: Fill free space on panel
lt: Užpildyti laisvą vietą skydelyje

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum task width:
lt: Didžiausias užduoties plotis:

[ctx: @item:inlistbox how wide a task item should be]
en: Narrow
lt: Siauras

[ctx: @item:inlistbox how wide a task item should be]
en: Medium
lt: Vidutinis

[ctx: @item:inlistbox how wide a task item should be]
en: Wide
lt: Platus

[ctx: @label for radio button group, completes sentence: … when panel is low on space etc.]
en: Use multi-column view:
lt: Naudoti kelių stulpelių rodinį:

[ctx: @label for radio button group, completes sentence: … when panel is low on space etc.]
en: Use multi-row view:
lt: Naudoti kelių eilučių rodinį:

[ctx: @option:radio Never use multi-column view for Task Manager]
en: Never
lt: Niekada

[ctx: @option:radio completes sentence: Use multi-column/row view]
en: When panel is low on space and thick enough
lt: Kai skydelyje trūksta vietos ir jis yra pakankamai storas

[ctx: @option:radio completes sentence: Use multi-column/row view]
en: Always when panel is thick enough
lt: Visada, kai skydelis yra pakankamai storas

[ctx: @label:spinbox maximum number of columns for tasks]
en: Maximum columns:
lt: Daugiausia stulpelių:

[ctx: @label:spinbox maximum number of rows for tasks]
en: Maximum rows:
lt: Daugiausia eilučių:

[ctx: @label:listbox]
en: Spacing between icons:
lt: Tarpai tarp piktogramų:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
lt: Maži

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Normal
lt: Įprasti

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
lt: Dideli

[ctx: @info:usagetip under a set of radio buttons when Touch Mode is on]
en: Automatically set to Large when in Touch mode
lt: Automatiškai nustatoma į didelius, kai esama lietimo veiksenoje

[ctx: @info]
en: If you're using this setting to work around an application that demands attention too often, first look for a setting in the app to disable that behavior. If you don't find one, consider reporting this as a bug to the app's developer.
lt: Jei šią nuostatą naudojate tam, kad apeitumėte programą, kuri pernelyg dažnai reikalauja dėmesio, tada, pirmiausia, pačioje programoje ieškokite nuostatos išjungti tokią elgseną. Jeigu nerasite, apsvarstykite galimybę pranešti apie tai, kaip apie klaidą, programos plėtotojui.

[ctx: @label:listbox how to group tasks]
en: Group:
lt: Grupuoti:

[ctx: @item:inlistbox how to group tasks]
en: Do not group
lt: Negrupuoti

[ctx: @item:inlistbox how to group tasks]
en: By program name
lt: Pagal programos pavadinimą

[ctx: @label:listbox completes sentence like: … cycles through tasks]
en: Clicking grouped task:
lt: Spustelėjimas ant sugrupuotos užduoties:

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task cycles through tasks']
en: Cycles through tasks
lt: Perjunginėja per užduotis

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task shows small window previews']
en: Shows small window previews
lt: Rodo mažas langų peržiūras

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task shows large window previews']
en: Shows large window previews
lt: Rodo dideles langų peržiūras

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task shows textual list']
en: Shows textual list
lt: Rodo tekstinį sąrašą

[ctx: @info displayed as InlineMessage]
en: The compositor does not support displaying windows side by side, so a textual list will be displayed instead.
lt: Kompozitorius nepalaiko langų atvaizdavimo vienas šalia kito, todėl, vietoj to, bus rodomas tekstinis sąrašas.

[ctx: @option:check grouped task]
en: Combine into single button
lt: Sujungti į vieną mygtuką

[ctx: @option:check grouped task]
en: Group only when the Task Manager is full
lt: Grupuoti tik tuomet, kai užduočių tvarkytuvė yra pilna

[ctx: @label:listbox sort tasks in grouped task]
en: Sort:
lt: Rikiuoti:

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: Do not sort
lt: Nerikiuoti

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: Manually
lt: Rankiniu būdu

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: Alphabetically
lt: Pagal abėcėlę

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: By desktop
lt: Pagal darbalaukį

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: By activity
lt: Pagal veiklą

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: By horizontal window position
lt: Pagal horizontalią lango vietą

[ctx: @option:check configure task sorting]
en: Keep launchers separate
lt: Laikyti paleidykles atskirai

[ctx: @option:check for icons-and-text task manager]
en: Hide launchers after application startup
lt: Slėpti paleidykles po programų paleidimo

[ctx: @label for checkbox Part of a sentence: 'Clicking active task minimizes the task']
en: Clicking active task:
lt: Spustelėjimas ant aktyvios užduoties:

[ctx: @option:check Part of a sentence: 'Clicking active task minimizes the task']
en: Minimizes the task
lt: Suskleidžia užduotį

[ctx: @label:listbox completes sentence like: … does nothing]
en: Middle-clicking any task:
lt: Spustelėjimas viduriniuoju pelės mygtuku ant bet kurios užduoties:

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task does nothing']
en: Does nothing
lt: Nieko nedaro

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task closes window or group']
en: Closes window or group
lt: Užveria langą ar grupę

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task opens a new window']
en: Opens a new window
lt: Atveria naują langą

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task minimizes/restores window or group']
en: Minimizes/Restores window or group
lt: Suskleidžia/Grąžina iš suskleidimo langą ar grupę

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task toggles grouping']
en: Toggles grouping
lt: Perjunginėja grupavimą

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task brings it to the current virtual desktop']
en: Brings it to the current virtual desktop
lt: Pristato ją į dabartinį virtualų darbalaukį

[ctx: @label:listbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior does nothing/cycles through tasks/cycles through the selected task's windows/adjusts the hovered task’s volume'']
en: Scrolling behavior:
lt: Slinkimo elgsena:

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior does nothing']
en: Does nothing
lt: Nieko nedaro

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior cycles through all tasks']
en: Cycles through all tasks
lt: Perjunginėja per visas užduotis

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior cycles through the hovered task's windows']
en: Cycles through the hovered task’s windows
lt: Perjunginėja per užduoties, virš kurios yra pelės rodyklė, langus

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior adjusts the hovered task’s volume']
en: Adjusts the hovered task’s volume
lt: Reguliuoja garsumą tos užduoties, ant kurios užvesta pelė

[ctx: @option:check mouse wheel task cycling]
en: Skip minimized tasks
lt: Praleisti suskleistas užduotis

[ctx: @label for checkbox group, completes sentence like: … from current screen]
en: Show only tasks:
lt: Rodyti tik užduotis:

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: From the current desktop
lt: Dabartinio darbalaukio

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: From the current activity
lt: Dabartinės veiklos

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: From the current screen
lt: Dabartinio ekrano

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: That are minimized
lt: Kurios yra suskleistos

[ctx: @label for checkbox, completes sentence: … unhide if window wants attention]
en: When panel is hidden:
lt: Kai skydelis paslėptas:

[ctx: @option:check completes sentence: When panel is hidden]
en: Unhide when a window wants attention
lt: Nustoti slėpti, kai langas reikalauja dėmesio

[ctx: @label for radiobutton group completes sentence like: … on the bottom]
en: New tasks appear:
lt: Naujos užduotys atsiranda:

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: On the bottom
lt: Apačioje

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: To the right
lt: Dešinėje

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: To the left
lt: Kairėje

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: On the top
lt: Viršuje

[ctx: @title:group for section of menu items]
en: Places
lt: Vietos

[ctx: @title:group for section of menu items]
en: Recent Files
lt: Paskiausiai naudoti failai

[ctx: @title:group for section of menu items]
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
lt: Ankstesnis takelis

[ctx: Pause playback]
en: Pause
lt: Pristabdyti

[ctx: Start playback]
en: Play
lt: Atkurti

[ctx: Play next track]
en: Next Track
lt: Kitas takelis

[ctx: Stop playback]
en: Stop
lt: Stabdyti

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
lt: Rodyti langą

[ctx: @option:check inmenu, no separate unmute action]
en: Mute
lt: Nutildyti

[ctx: action:inmenu]
en: Open New Window
lt: Atverti naują langą

[ctx: action:inmenu]
en: Move to &Desktop
lt: Perkelti į &darbalaukį

[ctx: action:inmenu]
en: Move &To Current Desktop
lt: Perkelti į da&bartinį darbalaukį

[ctx: action:inmenu]
en: &All Desktops
lt: &Visi darbalaukiai

[ctx: action:inmenu]
en: &New Desktop
lt: &Naujas darbalaukis

[ctx: action:inmenu]
en: Show in &Activities
lt: Rodyti &veiklose

[ctx: action:inmenu]
en: Add To Current Activity
lt: Pridėti į dabartinę veiklą

[ctx: action:inmenu]
en: All Activities
lt: Visos veiklos

[ctx: action:inmenu]
en: Move to %1
lt: Perkelti į %1

[ctx: action:inmenu]
en: &Pin to Task Manager
lt: &Prisegti prie užduočių tvarkytuvės

[ctx: action:inmenu]
en: On All Activities
lt: Visose veiklose

[ctx: action:inmenu]
en: On The Current Activity
lt: Dabartinėje veikloje

[ctx: action:inmenu]
en: Unpin from Task Manager
lt: Atsegti nuo užduočių tvarkytuvės

[ctx: item:inmenu opens submenu]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: action:inmenu]
en: &Move
lt: &Perkelti

[ctx: action:inmenu]
en: Re&size
lt: Keisti &dydį

[ctx: action:inmenu]
en: Ma&ximize
lt: &Išskleisti

[ctx: action:inmenu]
en: Mi&nimize
lt: &Suskleisti

[ctx: action:inmenu]
en: Keep &Above Others
lt: Laikyti &virš kitų

[ctx: action:inmenu]
en: Keep &Below Others
lt: Laikyti &po kitais

[ctx: action:inmenu]
en: &Fullscreen
lt: &Visas ekranas

[ctx: action:inmenu]
en: &Shade
lt: &Pridengti

[ctx: @action:inmenu]
en: &No Titlebar and Frame
lt: &Be antraštės juostos ir rėmelio

[ctx: @action:inmenu]
en: &Hide from Screencast
lt: &Slėpti, kai filmuojamas ekranas

[ctx: @option:check inmenu]
en: Allow this program to be grouped
lt: Leisti grupuoti šią programą

[ctx: @action:inmenu]
en: &Close All
lt: &Užverti visus

[ctx: @action:inmenu]
en: &Close
lt: &Užverti

[ctx: @info:usagetip %1 application name]
en: Launch %1
lt: Paleisti %1

[ctx: @info:tooltip]
en: There is %1 new message. | There are %1 new messages.
lt[0]: Yra %1 nauja žinutė.
lt[1]: Yra %1 naujos žinutės.
lt[2]: Yra %1 naujų žinučių.
lt[3]: Yra %1 nauja žinutė.

[ctx: @info:usagetip %1 task name]
en: Show Task tooltip for %1
lt: Rodyti %1 užduoties paaiškinimą

[ctx: @info:usagetip %1 task name]
en: Show windows side by side for %1
lt: Rodyti %1 langus vieną šalia kito

[ctx: @info:usagetip %1 task name]
en: Open textual list of windows for %1
lt: Atverti tekstinį %1 langų sąrašą

[ctx: @info:usagetip %1 task name]
en: Activate %1
lt: Aktyvuoti %1

[ctx: @info:tooltip Close this window]
en: Close window
lt: Užverti langą

[ctx: button to unmute app]
en: Unmute %1
lt: Įjungti %1 garsą

[ctx: button to mute app]
en: Mute %1
lt: Nutildyti %1

[ctx: Accessibility data on volume slider]
en: Adjust volume for %1
lt: Reguliuoti %1 garsumą

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
lt: Šiuose darbalaukiuose: %1

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: Pinned to all desktops
lt: Prisegta prie visų darbalaukių

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
lt: Prieinamas visose veiklose

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
lt: Taip pat prieinamas šiose veiklose: %1

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
lt: Prieinamas šiose veiklose: %1
