plasma-desktop - en to lt translation catalogue (80 entries)

[ctx: @title:group Launch app]
en: Launch
lt: Paleisti

[ctx: @item:intable]
en: Window Management
lt: Langų valdymas

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Workspace
lt: Plasma darbo sritis

[ctx: %1 is the name of the component, %2 is the action for which saving failed]
en: Error while saving shortcut %1: %2
lt: Klaida įrašant spartųjį klavišą %1: %2

[ctx: %1 is the name of an application]
en: Error while adding %1, it seems it has no actions.
lt: Klaida pridedant %1, atrodo, kad programa neturi veiksmų.

en: Error while communicating with the global shortcuts service
lt: Klaida susisiekiant su visuotine sparčiųjų klavišų tarnyba

en: Failed to communicate with global shortcuts daemon
lt: Nepavyko susisiekti su visuotinių sparčiųjų klavišų tarnyba

[ctx: @info %2 is the name of a category inside the 'Common Actions' section]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to the common %2 action <interface>%3</interface>.<nl/><nl/>Re-assign it to %4?
lt: Spartusis klavišas <shortcut>%1</shortcut> jau yra priskirtas bendram %2 veiksmui <interface>%3</interface>.<nl/><nl/>Ar norite priskirti jį iš naujo veiksmui %4?

[ctx: @info]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to action <interface>%2</interface> of <application>%3</application>.<nl/><nl/>Reassign it to action <interface>%4</interface> of <application>%5</application>?
lt: Spartusis klavišas <shortcut>%1</shortcut> jau yra priskirtas programos <application>%3</application> veiksmui <interface>%2</interface>.<nl/><nl/>Ar priskirti jį iš naujo programos <application>%5</application> veiksmui <interface>%4</interface>?

[ctx: @title:window]
en: Resolve Shortcut Conflict
lt: Išspręsti sparčiųjų klavišų konfliktą

[ctx: @action:button]
en: Reassign
lt: Priskirti iš naujo

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Taisa

en: Navigation
lt: Naršymas

en: View
lt: Rodinys

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Help
lt: Pagalba

[ctx: @title:group list section name]
en: Applications
lt: Programos

[ctx: @title:group list section name]
en: Commands
lt: Komandos

[ctx: @title:group list section name]
en: System Services
lt: Sistemos tarnybos

[ctx: @title:group list section name]
en: Common Actions
lt: Bendri veiksmai

[ctx: @action:button Import shortcut scheme]
en: Import…
lt: Importuoti…

[ctx: @action:button accessible]
en: Import shortcut scheme
lt: Importuoti sparčiųjų klavišų schemą

[ctx: @action:button]
en: Cancel Export
lt: Atsisakyti eksportavimo

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export…
lt: Eksportuoti…

[ctx: @action:button accessible]
en: Export shortcut scheme
lt: Eksportuoti sparčiųjų klavišų schemą

[ctx: @action:button Add new shortcut]
en: Add New
lt: Pridėti naują

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Application…']
en: Application…
lt: programą…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new application
lt: Pridėti naują programą

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Command or Script…']
en: Command or Script…
lt: komandą ar scenarijų…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new command or script
lt: Pridėti naują komandą ar scenarijų

[ctx: @info:status inlinemessage]
en: Cannot export scheme while there are unsaved changes
lt: Negalima eksportuoti schemos tol, kol yra neįrašytų pakeitimų

[ctx: @info:usagetip]
en: Select the components below that should be included in the exported scheme
lt: Žemiau pasirinkite komponentus, kurie turėtų būti įtraukti į eksportuojamą schemą

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export
lt: Eksportuoti

[ctx: @option:check accessible export shortcuts %1 is application/group name]
en: Export %1
lt: Eksportuoti %1

[ctx: @action:button %1 is the name of a custom command]
en: Edit command for %1
lt: Taisyti komandą, skirtą %1

[ctx: @action:button %1 is the name of a shortcut category]
en: Remove all shortcuts for %1
lt: Šalinti visus sparčiuosius klavišus, skirtus %1

[ctx: @action:button]
en: Undo deletion
lt: Atšaukti ištrynimą

[ctx: @info:status placeholdermessage]
en: No items matched the search terms
lt: Jokie elementai neatitiko paieškos žodžių

[ctx: @info]
en: These shortcuts will be deleted when changes are applied.
lt: Pritaikius pakeitimus, šie spartieji klavišai bus ištrinti.

[ctx: @action:button]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: @action:button]
en: Undo deleting shortcuts
lt: Atšaukti sparčiųjų klavišų ištrynimą

[ctx: @info:usagetip placeholdermessage]
en: Select an item from the list to view its shortcuts here
lt: Pasirinkite elementą iš sąrašo norėdami čia pamatyti jo sparčiuosius klavišus

[ctx: @title:window dialog]
en: Export Shortcut Scheme
lt: Eksportuoti sparčiųjų klavišų schemą

[ctx: @title:window dialog]
en: Import Shortcut Scheme
lt: Importuoti sparčiųjų klavišų schemą

[ctx: Template for file dialog]
en: Shortcut Scheme (*.kksrc)
lt: Sparčiųjų klavišų schema (*.kksrc)

[ctx: @title:window dialog]
en: Edit Command
lt: Taisyti komandą

[ctx: @title:window dialog]
en: Add Command
lt: Pridėti komandą

[ctx: @action:button in dialog, save changes to custom command]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action:button in dialog, add entry as new custom command]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @action:button accessible]
en: Save command
lt: Įrašyti komandą

[ctx: @action:button accessible]
en: Add command
lt: Pridėti komandą

[ctx: @info:usagetip]
en: Enter a command or choose a script file:
lt: Įveskite komandą arba pasirinkite scenarijaus failą:

[ctx: @label:textbox A shell command]
en: Command:
lt: Komanda:

[ctx: @label:textbox accessible]
en: Command
lt: Komanda

[ctx: @action:button]
en: Choose…
lt: Pasirinkti…

[ctx: @action:button accessible]
en: Choose script file
lt: Pasirinkti scenarijaus failą

[ctx: @label:textfield Human-readable name given to a shell command]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter name here
lt: Įveskite čia pavadinimą

[ctx: @title:window]
en: Choose Script File
lt: Pasirinkti scenarijaus failą

[ctx: Filename filters for file dialog. Do not translate any of the filename extensions]
en: Script files (.sh, .bash, .zsh, etc.) (*.*sh)
lt: Scenarijaus failai (.sh, .bash, .zsh ir t.t.) (*.*sh)

[ctx: @label:listbox regarding 'shortcut schemes']
en: Select the scheme to import:
lt: Pasirinkite norimą importuoti schemą:

[ctx: @item:inlistbox regarding 'shortcut schemes']
en: Custom Scheme
lt: Tinkinta schema

[ctx: @action:button]
en: Select File…
lt: Pasirinkti failą…

[ctx: @action:button import shortcut scheme]
en: Import
lt: Importuoti

[ctx: @action:button accessible]
en: Select shortcut scheme file
lt: Pasirinkti sparčiųjų klavišų schemos failą

[ctx: @action:button accessible]
en: Add shortcut scheme
lt: Pridėti sparčiųjų klavišų schemą

[ctx: @action:button Collapse shortcuts view]
en: Collapse
lt: Suskleisti

[ctx: @action:button]
en: Expand to configure shortcuts
lt: Išskleisti ir konfigūruoti sparčiuosius klavišus

[ctx: @info:whatsthis accessible name %1 is shortcut label (not sequence)]
en: Editing shortcut: %1
lt: Taisomas spartusis klavišas: %1

[ctx: @info:status]
en: No active shortcuts
lt: Nėra aktyvių sparčiųjų klavišų

[ctx: @title:column %1 decides if singular or plural will be used]
en: Default shortcut | Default shortcuts
lt[0]: Numatytasis spartusis klavišas
lt[1]: Numatytieji spartieji klavišai
lt[2]: Numatytieji spartieji klavišai
lt[3]: Numatytieji spartieji klavišai

[ctx: @label for shortcut with no default bindings]
en: No default shortcuts
lt: Nėra numatytųjų sparčiųjų klavišų

[ctx: @info:whatsthis accessible name]
en: Default shortcut %1 is enabled.
lt: Numatytasis spartusis klavišas %1 yra įjungtas.

[ctx: @info:whatsthis accessible name]
en: Default shortcut %1 is disabled.
lt: Numatytasis spartusis klavišas %1 yra išjungtas.

[ctx: @title:column]
en: Custom shortcuts
lt: Tinkinti spartieji klavišai

[ctx: @action:button accessible]
en: Delete shortcut
lt: Ištrinti spartųjį klavišą

[ctx: @action:button Add custom shortcut]
en: Add…
lt: Pridėti…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add custom shortcut
lt: Pridėti tinkintą spartųjį klavišą

[ctx: @action:button accessible]
en: Cancel capturing shortcut
lt: Atsisakyti naujo sparčiojo klavišo pagavimą
