plasma-desktop - en to lt translation catalogue (54 entries)

[ctx: @label Axis value]
en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: Status of a gamepad button]
en: PRESSED
lt: PASPAUSTAS

[ctx: @label Button state]
en: State
lt: Būsena

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Game Controller
lt: Žaidimų valdiklis

en: Wheel
lt: Vairas

en: Arcade Stick
lt: Arkados svirtis

en: Flight Stick
lt: Skrydžio svirtis

en: Dance Pad
lt: Šokių kilimėlis

en: Guitar
lt: Gitara

en: Drum Kit
lt: Būgnai

en: Arcade Pad
lt: Arkados kilimėlis

en: Throttle
lt: Traukos svirtis

en: Virtual
lt: Virtualus

en: Switch Left Joy-Con
lt: Switch kairysis Joy-Con

en: Switch Right Joy-Con
lt: Switch dešinysis Joy-Con

en: Switch Paired Joy-Con
lt: Switch poriniai Joy-Con

[ctx: The game controller button with a letter A on it]
en: A button
lt: A mygtukas

[ctx: The game controller button with a letter B on it]
en: B button
lt: B mygtukas

[ctx: The game controller button with a letter X on it]
en: X button
lt: X mygtukas

[ctx: The game controller button with a letter Y on it]
en: Y button
lt: Y mygtukas

[ctx: The back game controller button]
en: Back button
lt: Mygtukas „Atgal“

[ctx: The guide game controller button]
en: Guide button
lt: Mygtukas „Žinynas“

[ctx: The start game controller button]
en: Start button
lt: Mygtukas „Pradėti“

[ctx: The button under the game controller's left analog stick]
en: Left analog stick
lt: Kairioji analoginė svirtis

[ctx: The button under the game controller's right analog stick]
en: Right analog stick
lt: Dešinioji analoginė svirtis

[ctx: The game controller's left shoulder button]
en: Left shoulder button
lt: Kairysis peties mygtukas

[ctx: The game controller's right shoulder button]
en: Right shoulder button
lt: Dešinysis peties mygtukas

[ctx: The game controller's d-pad Up button]
en: D-pad up button
lt: Mygtukas aukštyn krypties skydelyje

[ctx: The game controller's d-pad down button]
en: D-pad down button
lt: Mygtukas žemyn krypties skydelyje

[ctx: The game controller's d-pad left button]
en: D-pad left button
lt: Mygtukas kairėn krypties skydelyje

[ctx: The game controller's d-pad right button]
en: D-pad right button
lt: Mygtukas dešinėn krypties skydelyje

[ctx: The game controller's miscellaneous button (Share on Xbox, mic on Playstation/Luna, capture on Switch)]
en: Miscellaneous button
lt: Mygtukas „Kita“

[ctx: The game controller's 1st paddle button]
en: Paddle button 1
lt: Pulto mygtukas 1

[ctx: The game controller's 2nd paddle button]
en: Paddle button 2
lt: Pulto mygtukas 2

[ctx: The game controller's 3rd paddle button]
en: Paddle button 3
lt: Pulto mygtukas 3

[ctx: The game controller's 4th paddle button]
en: Paddle button 4
lt: Pulto mygtukas 4

[ctx: The button under the game controller's touchpad]
en: Touchpad button
lt: Jutiklinio kilimėlio mygtukas

[ctx: Unknown controller connection type]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Invalid button value
lt: Neteisinga mygtuko reikšmė

en: Not a controller
lt: Nėra valdiklis

[ctx: @option:check Allow using game controllers as a pointer and keyboard]
en: Allow using as pointer and keyboard
lt: Leisti naudoti kaip rodyklę ir klaviatūrą

[ctx: @info:tooltip]
en: Allow game controllers to act like pointer and keyboard devices in Plasma and non-game applications.<nl/><nl/>Games can always use the controller.
lt: Leisti, kad žaidimų valdikliai Plasma ir ne žaidimų programose būtų naudojami kaip rodyklės ir klaviatūros įrenginiai.<nl/><nl/>Žaidimai visada gali naudoti valdiklį.

[ctx: @info placeholdermessage text]
en: No game controllers found
lt: Nerasta jokių žaidimų valdiklių

[ctx: @info:usagetip placeholdermessage text]
en: Connect a wired or wireless controller
lt: Prijunkite laidinį arba belaidį valdiklį

[ctx: @info:usagetip]
en: The system may automatically go to sleep or lock the screen while the controller is in use. Consider manually blocking them while using the controller, or enable automatic blocking by allowing the use as pointer and keyboard.
lt: Naudojant valdiklį sistema gali būti pristabdyta ar užrakinti ekraną. Apsvarstykite galimybę rankiniu būdu užblokuoti sistemos pristabdymą ir ekrano užrakinimą, kol naudojate valdiklį, arba įjunkite automatinį blokavimą leisdami naudoti valdiklį kaip rodyklę ir klaviatūrą.

[ctx: @label:textbox]
en: Device:
lt: Įrenginys:

[ctx: @label game controller device type (wheel, joystick, game controller, etc.)]
en: Device type:
lt: Įrenginio tipas:

[ctx: @label game controller controller type (which brand, etc.)]
en: Controller type:
lt: Valdiklio tipas:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection type:
lt: Ryšio tipas:

[ctx: @label Visual representation of the axis position for the left axis]
en: Left position:
lt: Kairioji pozicija:

[ctx: @label Visual representation of the axis position for the right axis]
en: Right position:
lt: Dešinioji pozicija:

[ctx: @label Gamepad buttons]
en: Buttons:
lt: Mygtukai:

[ctx: @label Gamepad axes (sticks)]
en: Axes:
lt: Ašys:
