joystick - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Calibration
lv: Kalibrēšana

en: Next
lv: Nākamais

en: Please wait a moment to calculate the precision
lv: Lūdzu uzgaidiet brīdi, lai aprēķinātu precizitāti

en: (usually X)
lv: (parasti X)

en: (usually Y)
lv: (parasti Y)

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>minimum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
lv: <qt>Kalibrācija mēģinās noteikt jūsu ierīces vērtību diapazonu.<br /><br />Lūdzu pakustiniet jūsu ierīces <b>asi %1 %2</b> uz <b>minimālo </b> stāvokli.<br /><br />Nospiediet jebkuru pogu uz ierīces vai nospiediet pogu 'Nākamais', lai pārietu uz nākamo soli.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>center</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
lv: <qt>Kalibrācija mēģinās noteikt jūsu ierīces vērtību diapazonu.<br /><br />Lūdzu pakustiniet jūsu ierīces <b>asi %1 %2</b> uz <b> centrālo </b> stāvokli.<br /><br />Nospiediet jebkuru pogu uz ierīces vai nospiediet pogu 'Nākamais', lai pārietu uz nākamo soli.</qt>

en: <qt>Calibration is about to check the value range your device delivers.<br /><br />Please move <b>axis %1 %2</b> on your device to the <b>maximum</b> position.<br /><br />Press any button on the device or click on the 'Next' button to continue with the next step.</qt>
lv: <qt>Kalibrācija mēģinās noteikt jūsu ierīces vērtību diapazonu.<br /><br />Lūdzu pakustiniet jūsu ierīces <b>asi %1 %2</b> uz <b>maksimālo </b> stāvokli.<br /><br />Nospiediet jebkuru pogu uz ierīces vai nospiediet pogu 'Nākamais', lai pārietu uz nākamo soli.</qt>

en: Communication Error
lv: Saziņas kļūda

en: You have successfully calibrated your device
lv: Jūsu ierīcie ir veiksmīgi nokalibrēta

en: Calibration Success
lv: Kalibrācija veiksmīga

en: Value Axis %1: %2
lv: Vērtību asis %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
lv: Nev iespējms atvērt ierīci %1, kļūda: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
lv: Ierīce %1 nav kursorsvira.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
lv: Nevarēja nolasīt kursorsviras kodola draivera versiju %1 %2

en: The current running kernel driver version (%1.%2.%3) is not the one this module was compiled for (%4.%5.%6).
lv: Šobrīd strādājošā kodola draivera versija (%1.%2.%3) nav tā pati kamtika kompilēts modulis (%4.%5.%6).

en: Could not get number of buttons for joystick device %1: %2
lv: Nevarēja noteikt kurosrsviras pogu skaitu %1: %2

en: Could not get number of axes for joystick device %1: %2
lv: Nevarēja noteikt kursorsviras asu skaitu %1: %2

en: Could not get calibration values for joystick device %1: %2
lv: Nevarēja nolasīt kursorsviras kalibrācijas vērtības %1: %2

en: Could not restore calibration values for joystick device %1: %2
lv: Nevarēja atjaunot kursorsviras kalibrācijas vērtības %1: %2

en: Could not initialize calibration values for joystick device %1: %2
lv: Nevarēja inicializēt kursorsviras kalibrācijas vērtības %1: %2

en: Could not apply calibration values for joystick device %1: %2
lv: Nevarēja pielietot kursorsviras kalibrācijas vērtības %1: %2

en: internal error - code %1 unknown
lv: iekšēja kļūda - nezināms kods %1

en: KDE Joystick Control Module
lv: KDE kursorsviras kontroles modulis

en: KDE System Settings Module to test Joysticks
lv: KDE Sistēmas iestatījumu modulis kursorsviru pārbaudei

en: <h1>Joystick</h1>This module helps to check if your joystick is working correctly.<br />If it delivers wrong values for the axes, you can try to solve this with the calibration.<br />This module tries to find all available joystick devices by checking /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you have another device file, enter it in the combobox.<br />The Buttons list shows the state of the buttons on your joystick, the Axes list shows the current value for all axes.<br />NOTE: the current Linux device driver (Kernel 2.4, 2.6) can only autodetect<ul><li>2-axis, 4-button joystick</li><li>3-axis, 4-button joystick</li><li>4-axis, 4-button joystick</li><li>Saitek Cyborg 'digital' joysticks</li></ul>(For details you can check your Linux source/Documentation/input/joystick.txt)
lv: <h1>Kursorsvira </h1>Šis modulis palīdz pārbaudīt vai jūsu kursorsvira strādāpareizi.<br />Ja tā dod nepareizas asu  vērtības, jūs varat mēģinātto atrisināt ar šo kalibrāciju.<br />Šis modulis mēģina atrast visaspieejamās kursorsviras ierīces pārbaudot /dev/js[0-4] un /dev/input/js[0-4]<br />Ja jūms ir cits ierīces fails, ievadiet to kombo laukā.<br />Pogu saraksts rāda pogu stāvokli uz kursorsviras, asu saraksts rāda šobrīdējās asu vērtības.<br />PIEZĪME: šobrīdējais Linux ierīču draiveris(Kodols 2.4, 2.6) spēj autonoteikt tikai <ul><li>2-asu, 4-pogu kursorsviras </li><li>3-asu, 4-pogu kursorsviras</li><li>4-asu, 4-pogu kursorsviras</li><li>Saitek Cyborg 'digitālās' kursorsviras</li></ul>(Vairāk informāciajs var atrastjūsu Linux pirmkodā/Documentation/input/joystick.txt)

en: Device:
lv: Ierīce:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
lv: Pozīcija:

en: Show trace
lv: Rādīt stāvokli

en: PRESSED
lv: NOSPIESTS

en: Buttons:
lv: Pogas:

en: State
lv: Stāvoklis

en: Axes:
lv: Asis:

en: Value
lv: Vērtība

en: Calibrate
lv: Kalibrēt

en: No joystick device automatically found on this computer.<br />Checks were done in /dev/js[0-4] and /dev/input/js[0-4]<br />If you know that there is one attached, please enter the correct device file.
lv: Jūsu datorā netika automātiski atrasta neviena kursorsvira.<br /> Tika pārbaudīti /dev/js[0-4] un /dev/input/js[0-4] <br /> Ja esat pārliecināti ka kursorsvira ir pieslēgta, lūdzu ievadiet pareizo ierīces failu.

en: The given device name is invalid (does not contain /dev).
    Please select a device from the list or
    enter a device file, like /dev/js0.
lv: Šīs ierīces nosaukums nav derīgs (nesatur /dev).
    Lūdzu izvēlaties ierīci no saraksta vai
    ievadiet ierīces failu, piem. /dev/js0.

en: Unknown Device
lv: Nezināma ierīce

en: Device Error
lv: Ierīces kļūda

en: <qt>Calibration is about to check the precision.<br /><br /><b>Please move all axes to their center position and then do not touch the joystick anymore.</b><br /><br />Click OK to start the calibration.</qt>
lv: <qt>Kalibrācija nozīmē precizitātes noteikšanu.<br /><br /><b>Lūdzu pakustiniet visasasis uz centrālo stāvokli un neaiztieciet kursorsviru.</b><br /><br />Nospiediet Ok lai sāktu kalibrāciju.</qt>

en: Restored all calibration values for joystick device %1.
lv: Atjaunotas visas kursorsviras %1 kalibrācijas vērtības.
