kcmkonq - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Music
lv: Mūzika

en: Pictures
lv: Attēli

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
lv: <h1>Ceļi</h1>
    Šis modulis ļauj jums izvēlēties, kur tiek glabātu jūsu darbvirsmas faili.
    Izmantojiet "Kas tas ir?" (Shift+F1), lai apskatītu specifikas opcijas aprakstu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
lv: Darbvirsmas ceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
lv: Šī mape satur visus failus, kurus jūs redzat uz darbvirsmas. Ja vēlaties, varat mainīt šīs mapes atrašanās vietu, un tās saturs automātiski pārvietosies uz jauno vietu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
lv: Dokumentu ceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape dokumentu ielādēšanai vai saglabāšanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
lv: Dokumentu ceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
lv: Šī mape būs noklusētā mape lejupielādēto dokumentu saglabāšanai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape filmu ielādēšanai vai saglabāšanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
lv: Attēlu ceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape attēlu ielādēšanai vai saglabāšanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
lv: Mūzikas ceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape mūzikas ielādēšanai vai saglabāšanai.
