kcmkeyboard - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Switch to Next Keyboard Layout
lv: Pārslēgt uz nākamo izkārtojumu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddLayoutDialog)
en: Add Layout
lv: Pievienot izkārtojumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut:
lv: Īsceļš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
lv: Etiķete:

en: KDE Keyboard Control Module
lv: KDE tastatūras vadības modulis

en: (c) 2010 Andriy Rysin
lv: Autortiesības (C) 2010 Andriy Rysin

en: <h1>Keyboard</h1> This control module can be used to configure keyboard parameters and layouts.
lv: <h1>Tastatūra</h1> Šo vadības moduli var izmantot, lai konfigurētu tastatūras parametrus un izkārtojumus.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHardware)
en: Hardware
lv: Aparatūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Keyboard &model:
lv: Tastatūras &modelis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, keyboardModelComboBox)
en: Here you can choose a keyboard model. This setting is independent of your keyboard layout and refers to the "hardware" model, i.e. the way your keyboard is manufactured. Modern keyboards that come with your computer usually have two extra keys and are referred to as "104-key" models, which is probably what you want if you do not know what kind of keyboard you have.
lv: Šeit varat izvēlēties tastatūras modeli. Šis iestatījums nav atkarīgs no jūsu tastatūras izvietojuma un attiecas uz aparatūras modeli, t.i., veidu, kādā ražota jūsu tastatūra. Modernajām tastatūrām, kas nāk kopā ar jūsu datoru, parasti ir divi papildu taustiņi — šīs tastatūras tiek dēvētas par "104-taustiņu" modeļiem. Ja precīzi nezināt savas tastatūras veidu, iestatiet to uz iepriekšminēto modeli.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLayouts)
en: Layouts
lv: Izkārtojumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: If you select "Application" or "Window" switching policy, changing the keyboard layout will only affect the current application or window.
lv: Ja izvēlēsieties "Programma" vai "Logs" pārslēgšanās politiku, tastatūras izkārtojuma nomaiņa ietekmēs tikai pašreizējo programmu vai logu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, switchingPolicyGroupBox)
en: Switching Policy
lv: Pārslēgšanās politika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByGlobalRadioBtn)
en: &Global
lv: &Globāla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
lv: &Darbvirsma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
lv: &Programma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByWindowRadioBtn)
en: &Window
lv: &Logs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, shortcutsGroupBox)
en: Shortcuts for Switching Layout
lv: Īsceļi izkārtojuma pārslēgšanai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Main shortcuts:
lv: Galvenie īsceļi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching layouts which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
lv: Šis ir īsceļš izkārtojumu pārslēgšanai, to apstrādā X.org. Tas pieļauj īsceļus, kuri satur tikai modificētājtaustiņus.

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: 3rd level shortcuts:
lv: 3. līmeņa īsceļi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: This is a shortcut for switching to a third level of the active layout (if it has one) which is handled by X.org. It allows modifier-only shortcuts.
lv: Šis ir īsceļš aktīvā izkārtojuma pārslēgšanai uz trešo līmeni (ja tam tāds ir), to apstrādā X.org. Tas pieļauj īsceļus, kuri satur tikai modificētājtaustiņus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Alternative shortcut:
lv: Alternatīvais īsceļš:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_configureLayouts)
en: Configure layouts
lv: Konfigurēt izkārtojumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addLayoutBtn)
en: Add
lv: Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveUpBtn)
en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, moveDownBtn)
en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, layoutLoopingCheckBox)
en: Spare layouts
lv: Brīvie izkārtojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Main layout count:
lv: Galveno izkārtojumu skaits:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabAdvanced)
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_resetOldXkbOptions)
en: &Configure keyboard options
lv: &Konfigurēt tastatūras opcijas

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: layout map name]
en: Map
lv: Karte

[ctx: variant]
en: Default
lv: Noklusētais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Test area:
lv: Pārbaudes lauks:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEdit)
en: Allows to test keyboard repeat and click volume (just don't forget to apply the changes).
lv: Ļauj pārbaudīt tastatūras atkārtošanu un klikšķa skaļumu (tikai neaizmirstiet apstiprināt izmaiņas).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
lv: I&eslēgts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: Leave unchan&ged
lv: Atstāt &nemainītu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRate)
en: &Rate:
lv: Āt&rums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, delaySlider) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_repeatDelay)
en: If supported, this option allows you to set the delay after which a pressed key will start generating keycodes. The 'Repeat rate' option controls the frequency of these keycodes.
lv: Ja ir atbalstīta, tad šī opcija ļauj iestatīt aizturi, pēc kuras taustiņš, kurš ir nospiestā stāvoklī, sāks ģenerēt tam atbilstošos kodus. 'Atkārtošanas ātrums' opcija kontrolē šo kodu ģenerēšanas ātrumu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSlider, rateSlider)
en: If supported, this option allows you to set the rate at which keycodes are generated while a key is pressed.
lv: Ja ir atbalstīta, tad šī opcija ļauj jums iestatīt ātrumu, ar kādu tiek ģenerēti taustiņa nospiešanas kodi tā nospiešanas un turēšanas laikā.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_repeatRate)
en:  repeats/s
lv:  atkārtojumi/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDelay)
en: &Delay:
lv: &Aizture:
