kcminput - en to lv translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, KCMMouse)
en: <h1>Mouse</h1> This module allows you to choose various options for the way in which your pointing device works. Your pointing device may be a mouse, trackball, or some other hardware that performs a similar function.
lv: <h1>Pele</h1> Šis modulis ļauj jums izvēlēties dažādas opcijas veidam, kādā strādā jūsu manipulatora ierīce. Jūsu manipulatora ierīce var būt pele, kursorbumba, vai kāda cita aparatūra, kas izpilda šīs funkcijas.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalTab)
en: &General
lv: &Pamata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, handedBox)
en: If you are left-handed, you may prefer to swap the functions of the left and right buttons on your pointing device by choosing the 'left-handed' option. If your pointing device has more than two buttons, only those that function as the left and right buttons are affected. For example, if you have a three-button mouse, the middle button is unaffected.
lv: Ja jūs esat kreilis, jūs, iespējams, vēlaties apmainīt vietām kreisās un labās pogas funkcijas jūsu manipulatora ierīcē, izvēloties "Kreilis" opciju. Ja jūsu manipulatora ierīcei ir vairāk par divām pogām, tikai labā un kreisā poga tiks ietekmēta. Piemēram, ja jums ir trīs pogu pele, vidējā poga netiks ietekmēta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, handedBox)
en: Button Order
lv: Pogu secība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rightHanded)
en: Righ&t handed
lv: &Labrocis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, leftHanded)
en: Le&ft handed
lv: &Kreilis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbScrollPolarity)
en: Change the direction of scrolling for the mouse wheel or the 4th and 5th mouse buttons.
lv: Izmainīt peles ritentiņa ritināšanas virzienu vai arī samainīt vietām 4. un 5. peles pogu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbScrollPolarity)
en: Re&verse scroll direction
lv: Ritināt pretējā &virzienā

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedTab)
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Pointer acceleration:
lv: Kursora paātrinājums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Pointer threshold:
lv: Kursora jutība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Double click interval:
lv: Dubultklikšķa intervāls:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Drag start time:
lv: Pārvilkšanas sākšanās laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Drag start distance:
lv: Pārvilkšanas sākšanās attālums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Mouse wheel scrolls by:
lv: Peles rullītis ritina par:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, accel)
en: <p>This option allows you to change the relationship between the distance that the mouse pointer moves on the screen and the relative movement of the physical device itself (which may be a mouse, trackball, or some other pointing device.)</p><p> A high value for the acceleration will lead to large movements of the mouse pointer on the screen even when you only make a small movement with the physical device. Selecting very high values may result in the mouse pointer flying across the screen, making it hard to control.</p>
lv: <p>Šī opcija atļauj jums mainīt attiecību starp attālumu, par kuru peles bultiņa pārvietojas pa ekrānu, un relatīvo fiziskās ierīces kustību (kura var būt pele, kursorbumba, vai kāda cita manipulatora ierīce).</p><p> Augsta paātrinājuma vērtība izsauks straujas peles bultiņas kustības uz ekrāna pat, ja jūs tikai nedaudz pakustināsiet fizisko ierīci. Ļoti augstas vērtības izvēlēšanās var būt par iemeslu tam, ka peles bultiņa "lido" pa ekrānu, padarot ļoti grūtu tās vadību.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, thresh)
en: <p>The threshold is the smallest distance that the mouse pointer must move on the screen before acceleration has any effect. If the movement is smaller than the threshold, the mouse pointer moves as if the acceleration was set to 1X;</p><p> thus, when you make small movements with the physical device, there is no acceleration at all, giving you a greater degree of control over the mouse pointer. With larger movements of the physical device, you can move the mouse pointer rapidly to different areas on the screen.</p>
lv: <p>Jutība ir mazākais attālums, pa kādu jāpārvieto peles kurors pa ekrānu, lai būtu efekts no paātrinājuma. Ja pārvietošana ir mazāka, par jūtību, peles kursors pārvietosies tā, it kā paātrinājuma nebūtu.</p><p>Tādēļ, kad jūs veicat sīkas kustības ar fizisko ierīci, paātrinājuma nav vispār, sniedzot jums lielāku kontroles pakāpi pār kursoru. Ar plašākām ierīces kustībām, jūs varat ātri pārvietot peles kursoru uz citu ekrāna apgabalu.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, doubleClickInterval)
en: The double click interval is the maximal time (in milliseconds) between two mouse clicks which turns them into a double click. If the second click happens later than this time interval after the first click, they are recognized as two separate clicks.
lv: Dubultklikšķa intervāls ir maksimālais laiks (milisekundēs) starp diviem peles klikšķiem, kurā tie pārtop dubultklikšķī. Ja otrs klikšķis ir izdarīts vēlāk par šo laika intervālu pēc pirmā klikšķa, tos atpazīs kā divus atsevišķus klikšķus.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, doubleClickInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, dragStartTime) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_delay) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_interval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinB
en:  msec
lv:  ms

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, dragStartTime)
en: If you click with the mouse (e.g. in a multi-line editor) and begin to move the mouse within the drag start time, a drag operation will be initiated.
lv: Ja jūs noklikšķināt ar peli (piemēram, daudzrindu-redaktorā) un sākat to pārvietot pārvilkšanas sākšanās laika ietvaros, tiks uzsākta pārvilkšanas operācija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, dragStartDist)
en: If you click with the mouse and begin to move the mouse at least the drag start distance, a drag operation will be initiated.
lv: Ja jūs noklikšķināt ar peli un pārvietojat kursoru par vismaz pārvilkšanas sākšanās attālumu, tiks uzsākta pārvilkšanas operācija.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, wheelScrollLines)
en: If you use the wheel of a mouse, this value determines the number of lines to scroll for each wheel movement. Note that if this number exceeds the number of visible lines, it will be ignored and the wheel movement will be handled as a page up/down movement.
lv: Ja jūs izmantojat peles rullīti, šī vērtība nosaka līniju skaitu, kas tiks paritinātas pie katras rullīša kustības. Atcerieties, ka, ja šis skaitlis pārsniedz redzamo līniju skaitu, tas tiks ignorēts, un ritentiņa pārvietošana tiks apstrādāta kā lapas augšup/lejup pārvietošana.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mouseKeys)
en: &Move pointer with keyboard (using the num pad)
lv: &Pārvietot kursoru ar tastatūru (izmantojot ciparu taustiņus)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Acceleration delay:
lv: P&aātrināšanas aizture:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: R&epeat interval:
lv: Atkārtošanas int&ervāls:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Acceleration &time:
lv: Paā&trināšanās laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Ma&ximum speed:
lv: M&aksimālais ātrums:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mk_max_speed)
en:  pixel/sec
lv:  punkti/sekundē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Acceleration &profile:
lv: Paātrināšanas &profils:

en: Mouse
lv: Pele

en: Patrick Dowler
lv: Patriks Doulers (Patrick Dowler)

en: Dirk A. Mueller
lv: Dirks A. Mullers (Dirk A. Mueller)

en: David Faure
lv: Deivids Fors (David Faure)

en: Bernd Gehrmann
lv: Bernds Gērmans (Bernd Gehrmann)

en: Rik Hemsley
lv: Riks Hemslijs (Rik Hemsley)

en: Brad Hughes
lv: Breds Hūgs (Brad Hughes)

en: Brad Hards
lv: Breds Hārds (Brad Hards)

en:  pixel |  pixels
lv[0]: punkts
lv[1]: punkti
lv[2]: punktu

en:  line |  lines
lv[0]: līnija
lv[1]: līnijas
lv[2]: līniju
