plasma-desktop - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Automatic
lv: Automātisks

[ctx: model - (x,y widthxheight)]
en: %1 - (%2,%3 %4×%5)
lv: %1 — (%2,%3 %4×%5)

en: No touchscreens found
lv: Skārienekrāni nav atrasti

en: Connect an external touchscreen
lv: Pievienojiet ārēju skārienekrānu

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
lv: Ierīce:

en: Enabled:
lv: Ieslēgts:

en: Target display:
lv: Mērķa displejs:
