knetattach - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lv: Ierakstiet nosaukumu, servera adresi, portu un ceļu datņu sistēmā šai <i>tīmekļa mapei</i> un tad spiediet pogu <b>Saglabāt un savienoties</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lv: Ierakstiet nosaukumu, servera adresi, portu un ceļu datņu sistēmā šim <i>SSH savienojumam</i> un tad spiediet pogu <b>Saglabāt un savienoties</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lv: Ierakstiet nosaukumu, servera adresi, portu un ceļu datņu sistēmā šim <i>FTP savienojumam</i> un tad spiediet pogu <b>Saglabāt un savienoties</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lv: Ierakstiet nosaukumu, servera adresi un ceļu failu sistēmā šim <i>MS Windows tīkla diskam</i> un tad spiediet pogu <b>Saglabāt un savienoties</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
lv: Nespēj pieslēgties serverim. Pārbaudiet iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Save && C&onnect
lv: &Saglabāt un savienoties

en: C&onnect
lv: S&avienoties

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
lv: Tīkla mapju palīgs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
lv: Pievienot tīkla mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
lv: Norādiet tīkla mapes veidu, kurai gribat pieslēgties, un spiediet pogu „Tālāk“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
lv: &Nesenais pieslēgums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
lv: &Tīmekļa mape („webdav“)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
lv: &Drošā čaula (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
lv: &FTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
lv: „&Microsoft® Windows®“ tīkla disks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
lv: Informācija par tīkla mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
lv: &Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
lv: &Lietotājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
lv: Se&rveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
lv: &Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
lv: &Protokols:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
lv: &Mape:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
lv: Kodējums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
lv: I&zveidot ikonu šim tīkla diskam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
lv: &Lietot šifrēšanu

en: KDE Network Wizard
lv: KDE tīkla konfigurēšanas palīgs

en: Primary author and maintainer
lv: Pamatautors un uzturētājs
