kcminput - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Querying input devices failed. Please reopen this settings module.
lv: Iegūt ievades ierīču informāciju neizdevās. Atveriet iestatījumu moduli no jauna.

en: Critical error on reading fundamental device infos of %1.
lv: Kritiska kļūda, lasot ierīces „%1“ pamatinformāciju.

en: Not able to select appropriate backend
lv: Neizdodas izvēlēties atbilstošu aizmugursistēmu

en: Error while loading values. See logs for more information. Please restart this configuration module.
lv: Kļūda, ielādējot vērtības. Skatīt žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas. Pārstartējiet šo konfigurācijas moduli.

en: No pointer device found. Connect now.
lv: Nav atrastas rādītājierīces. Pievienojiet kādu.

en: Not able to save all changes. See logs for more information. Please restart this configuration module and try again.
lv: Neizdevās saglabāt izmaiņas. Skatīt žurnālu, lai iegūtu vairāk informācijas. Pārstartējiet konfigurācijas moduli un mēģiniet vēlreiz.

en: Error while loading default values. Failed to set some options to their default values.
lv: Kļūda, ielādējot noklusējuma vērtības. Neizdevās iestatīt to noklusējuma vērtības.

en: Error while adding newly connected device. Please reconnect it and restart this configuration module.
lv: Kļūda, pievienojot tikko pieslēgtu ierīci. Pieslēdziet to atkal un pārstartējiet šo konfigurācijas moduli.

en: Pointer device disconnected. Closed its setting dialog.
lv: Rādītājierīce ir atvienota. Aizvērts tās iestatījumu lodziņš.

en: Pointer device disconnected. No other devices found.
lv: Rādītājierīce ir atvienota. Citas ierīces nav atrastas.

[ctx: @title]
en: Extra Mouse Buttons
lv: Papildu peles pogas

[ctx: @label for assigning an action to a numbered button]
en: Extra Button %1:
lv: Papildu poga %1:

[ctx: @action:button]
en: Press the mouse button for which you want to add a key binding
lv: Nospiediet peles pogu, kurai vēlaties pievienot jaunu darbību

[ctx: @action:button, %1 is the translation of 'Extra Button %1' from above]
en: Enter the new key combination for %1
lv: Nospiediet jaunu taustiņu kombināciju priekš %1

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: @action:button]
en: Press a mouse button
lv: Spiediet peles pogu

[ctx: @action:button, Bind a mousebutton to keyboard key(s)]
en: Add Binding…
lv: Pievienot sasaisti…

[ctx: @action:button]
en: Configure Extra Buttons…
lv: Konfigurēt papildu pogas…

en: Device:
lv: Ierīce:

en: General:
lv: Pamata:

en: Device enabled
lv: Ierīce ir ieslēgta

en: Accept input through this device.
lv: Pieņemt ievadi caur šo ierīci.

en: Left-handed mode
lv: Kreisās rokas režīms

en: Swap left and right buttons.
lv: Samainīt vietām kreiso un labo pogu.

[ctx: @option:check]
en: Press left and right buttons for middle-click
lv: Nospiest kopā kreiso un labo pogu reizē kā vidējo pogu

[ctx: @info:tooltip]
en: Pressing the left and right button simultaneously acts as middle-click.
lv: Kreisās un labās pogas nospiešanas reizē darbojas kā peles vidējās pogas nospiešana.

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Activating this setting increases click latency by 50ms. The extra delay is needed to correctly detect simultaneous left and right button presses.
lv: Šī iestatījuma ieslēgšana par 50 ms palielinās klikšķa aizkavi. Papildu aizkave ir nepieciešama, lai korekti reģistrētu reizē nospiestu peles kreiso un labo pogu.

en: Pointer speed:
lv: Kursora jutība:

en: Pointer acceleration:
lv: Kursora paātrinājums:

en: None
lv: Nav

en: Cursor moves the same distance as the mouse movement.
lv: Kursors pārvietojas tikpat tālu, cik peles kustība.

en: Standard
lv: Standarta

en: Cursor travel distance depends on the mouse movement speed.
lv: Kursora pārvietošanās attālums ir atkarīgs no peles pārvietošanas ātruma.

en: Scrolling speed:
lv: Kursora jutība:

[ctx: Slower Scroll]
en: Slower
lv: Lēnāka

[ctx: Faster Scroll Speed]
en: Faster
lv: Ātrāka

en: Scrolling:
lv: Ritināšana:

en: Invert scroll direction
lv: Ritināt pretējā virzienā

en: Touchscreen-like scrolling.
lv: Ritināšana kā skārienekrānā.

en: Press middle button and move mouse to scroll
lv: Lai ritinātu, nospiest vidējo pogu un pārvietot peli

en: Scrolling with the mouse while the middle button is pressed.
lv: Ritināšana ar peli, nospiežot peles vidējo pogu.
