plasma-desktop - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Pause Indexer
lv: Pauzēt indeksētāju

en: Resume Indexer
lv: Atsākt indeksētāja darbību

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
lv: Šādā gadījumā nedarbosies „KRunner“ datņu meklēšana un palaišanas izvēlnes, kā arī vairs netiks rādīti KDE programmu paplašinātie metadati.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
lv: Vai vēlaties dzēst saglabātos indeksa datus? Tiks atbrīvota %1 vieta, bet, ja indeksētāju atkal ieslēgsiet, sistēma visu indeksu veidos no jauna. Tas aizņems laiku atkarībā no datņu skaita sistēmā.

en: Delete Index Data
lv: Dzēst indeksa datus

en: File Search helps you quickly locate your files. You can choose which folders and what types of file data are indexed.
lv: Datņu meklētājs palīdz atrast jūsu datnes. Varat izvēlēties, kuras mapes un kāda tipa dati ir indeksējami.

[ctx: @title:group]
en: File indexing:
lv: Datņu indeksācija:

[ctx: @action:check]
en: Enabled
lv: Ieslēgta

[ctx: @title:group]
en: Data to index:
lv: Indeksējamie dati:

en: File names and contents
lv: Datņu nosaukumi un saturs

en: File names only
lv: Tikai datņu nosaukumi

en: Hidden files and folders
lv: Paslēptas datnes un mapes

[ctx: @title:table Locations to include or exclude from indexing]
en: Locations
lv: Atrašanās vietas

[ctx: @action:button]
en: Start Indexing a Folder…
lv: Sākt mapes indeksāciju…

[ctx: @action:button]
en: Stop Indexing a Folder…
lv: Apturēt mapes indeksāciju…

[ctx: State and a percentage of progress]
en: %1, %2% complete
lv: %1, %2% pabeigts

[ctx: @info Currently Indexing]
en: Currently indexing: <filename>%1</filename>
lv: Šobrīd indeksē: <filename>%1</filename>

en: Not indexed
lv: Nav indeksēts

en: Indexed
lv: Indeksēts

[ctx: Remove the list item for this filesystem path]
en: Remove entry
lv: Dzēst ierakstu

en: Select a folder to include
lv: Izvēlēties iekļaujamo mapi

en: Select a folder to exclude
lv: Izvēlēties ignorējamo mapi
