plasma-desktop - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Remove from Favorites
lv: Noņemt no iecienītajām

en: Add to Favorites
lv: Pievienot iecienītajām

en: On All Activities
lv: Visās aktivitātēs

en: On the Current Activity
lv: Pašreizējā aktivitātē

en: Show in Favorites
lv: Rādīt iecienītajās

en: General
lv: Pamata

en: Icon:
lv: Ikona:

[ctx: @action:button]
en: Change Application Launcher's icon
lv: Mainīt programmu palaidēja ikonu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
lv: Šobrīd ikona ir %1. Spiediet, lai atvērtu izvēlni un mainītu pašreizējo ikonu vai to atiestatītu uz noklusējuma ikonu.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
lv: Ikonas nosaukums ir „%1“

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
lv: Izvēlēties…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Application Launcher
lv: Izvēlieties ikonu programmu palaidējam

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
lv: Atiestatīt uz noklusējuma ikonu

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove icon
lv: Noņemt ikonu

en: Show applications as:
lv: Rādīt programmas kā:

en: Name only
lv: Tikai ar nosaukumu

en: Description only
lv: Tikai ar aprakstu

en: Name (Description)
lv: Nosaukums (apraksts)

en: Description (Name)
lv: Apraksts (nosaukums)

[ctx: @label:textbox]
en: Text label:
lv: Teksta etiķete:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to add a text label
lv: Rakstiet te, lai pievienota teksta etiķeti

[ctx: @action:button]
en: Reset menu label
lv: Atiestatīt izvēlnes etiķeti

[ctx: @info]
en: A text label cannot be set when the Panel is vertical.
lv: Teksta etiķeti nevar uzlikt, panelim atrodoties vertikāli.

[ctx: General options]
en: General:
lv: Pamata:

[ctx: @option:check]
en: Sort applications alphabetically
lv: Programmas kārtot alfabētiski

[ctx: @info:whatsthis]
en: This doesn't affect how applications are sorted in either search results or the favorites page.
lv: Šis iestatījums neietekmē programmu izkārtojumu rezultātu vai iecienīto programmu lapā.

en: Use compact list item style
lv: Izmantot saraksta kompaktu stilu

[ctx: @info:usagetip under a checkbox when Touch Mode is on]
en: Automatically disabled when in Touch Mode
lv: Automātiski izslēgt, atrodoties skārienjutīgā režīmā

en: Highlight newly installed applications
lv: Izcelt tikko instalētās programmas

en: Switch sidebar categories when hovering over them
lv: Pārslēgt sānu joslas kategorijas, pārliekot tām peles rādītāju

[ctx: @action:button opens plasmasearch kcm]
en: Configure Search Plugins…
lv: Konfigurēt meklēšanas spraudņus…

en: Sidebar position:
lv: Sānu joslas atrašanās vieta:

en: Right
lv: Pa labi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Show favorites:
lv: Rādīt iecienītās:

[ctx: Part of a sentence: 'Show favorites in a grid']
en: In a grid
lv: Režģī

[ctx: Part of a sentence: 'Show favorites in a list']
en: In a list
lv: Sarakstā

en: Show other applications:
lv: Rādīt citas programmas:

[ctx: Part of a sentence: 'Show other applications in a grid']
en: In a grid
lv: Režģī

[ctx: Part of a sentence: 'Show other applications in a list']
en: In a list
lv: Sarakstā

en: Show buttons for:
lv: Rādīt pogas:

en: Power
lv: Izslēgšana

en: Session
lv: Sesija

en: Power and session
lv: Izslēgšana un sesija

en: Show action button captions
lv: Rādīt aktīvās pogas parakstus

en: Applications
lv: Programmas

en: Places
lv: Vietas

[ctx: @info:status]
en: No matches
lv: Nav atbilstību

en: Open user settings
lv: Atvērt lietotāja iestatījumus

en: Keep Open
lv: Paturēt atvērtu

[ctx: Newly installed app, badge, keep short]
en: New!
lv: Jauna!

en: Newly installed application
lv: Tikko instalēta programma

en: Grid with %1 rows, %2 columns
lv: Režģis ar %1 rindām, %2 kolonnām

en: There is a newly installed application in this category
lv: Šī kategorija satur tikko instalētu programmu

en: More
lv: Vairāk

en: Session and Power
lv: Sesija un energokontrole

en: Edit Applications…
lv: Rediģēt programmas…

[ctx: category in Places sidebar]
en: Computer
lv: Dators

[ctx: category in Places sidebar]
en: History
lv: Vēsture

[ctx: category in Places sidebar]
en: Frequently Used
lv: Biežāk izmantotās
