plasma-desktop - en to lv translation catalogue (74 entries)

[ctx: @title:group Launch app]
en: Launch
lv: Palaist

[ctx: @item:intable]
en: Window Management
lv: Logu pārvaldība

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Workspace
lv: „Plasma“ darbvieta

[ctx: %1 is the name of the component, %2 is the action for which saving failed]
en: Error while saving shortcut %1: %2
lv: Kļūda, saglabājot saīsni „%1“: „%2“

[ctx: %1 is the name of an application]
en: Error while adding %1, it seems it has no actions.
lv: Kļūda, pievienojot „%1“, šķiet, ka tai nav darbību.

en: Error while communicating with the global shortcuts service
lv: Kļūda, komunicējot ar globālo saīšņu servisu

en: Failed to communicate with global shortcuts daemon
lv: Neizdevās komunicēt ar globālo saīšņu dēmonu

[ctx: @info %2 is the name of a category inside the 'Common Actions' section]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to the common %2 action <interface>%3</interface>.<nl/><nl/>Re-assign it to %4?
lv: Saīsnei „<shortcut>%1</shortcut>“ jau ir piešķirta sistēmas darbībai „%2“, ko nodrošina „<interface>%3</interface>“.
    Vai vēlaties to piešķirt „%4“?

[ctx: @info]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to action <interface>%2</interface> of <application>%3</application>.<nl/><nl/>Reassign it to action <interface>%4</interface> of <application>%5</application>?
lv: Saīsnei „<shortcut>%1</shortcut>“ jau ir piešķirta darbība „<interface>%2</interface>“, ko nodrošina „<application>%3</application>“.
    Vai to piešķirt programmas „<application>%5</application>“ darbībai „<interface>%4</interface>“?

[ctx: @title:window]
en: Resolve Shortcut Conflict
lv: Atrisināt saīsnes konfliktu

[ctx: @action:button]
en: Reassign
lv: Piešķirt jaunu

en: File
lv: Datne

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Navigation
lv: Navigācija

en: View
lv: Skatīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Applications
lv: Programmas

en: Commands
lv: Komandas

en: System Services
lv: Sistēmas servisi

en: Common Actions
lv: Noklusējuma darbības

[ctx: @action:button Import shortcut scheme]
en: Import…
lv: Importēt…

[ctx: @action:button]
en: Cancel Export
lv: Atcelt eksportu

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export…
lv: Eksportēt…

[ctx: @action:button Add new shortcut]
en: Add New
lv: Pievienot jaunu

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Application…']
en: Application…
lv: Programmu…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new application
lv: Pievienot jaunu programmu

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Command or Script…']
en: Command or Script…
lv: Komandu vai skriptu…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new command or script
lv: Pievienot jaunu komandu vai skriptu

en: Cannot export scheme while there are unsaved changes
lv: Shēmas eksports neizdodas, jo ir nesaglabātas izmaiņas

en: Select the components below that should be included in the exported scheme
lv: Izvēlieties komponentu, kas ir iekļaujams eksportēšanas shēmā

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: @option:check accessible export shortcuts %1 is application/group name]
en: Export %1
lv: Eksportēt „%1“

[ctx: @action:button accessible %1 is the name of a custom command]
en: Edit command for %1
lv: Rediģēt „%1“ komandu

[ctx: @info:tooltip %1 is the text of a custom command]
en: Edit command for %1
lv: Rediģēt „%1“ komandu

[ctx: @action:button accessible %1 is the name of a shortcut category]
en: Remove all shortcuts for %1
lv: Noņemt visas „%1“ saīsnes

[ctx: @info:tooltip %1 is the text of a shortcut category]
en: Remove all shortcuts for %1
lv: Noņemt visas „%1“ saīsnes

[ctx: @action:button accessible]
en: Undo deletion
lv: Atsaukt dzēšanu

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo deletion
lv: Atsaukt dzēšanu

en: No items matched the search terms
lv: Meklēšanas nosacījumiem neatbilst neviens vienums

en: Select an item from the list to view its shortcuts here
lv: Lai redzētu vienuma saīsnes, atlasiet to sarakstā

en: Export Shortcut Scheme
lv: Eksportēt saīšņu shēmu

en: Import Shortcut Scheme
lv: Importēt saīšņu shēmu

[ctx: Template for file dialog]
en: Shortcut Scheme (*.kksrc)
lv: Saīšņu shēma (*.kksrc)

en: Edit Command
lv: Rediģēt komandu

en: Add Command
lv: Pievienot komandu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Enter a command or choose a script file:
lv: Ievadiet komandu vai izvēlieties skripta datni:

[ctx: @label:textbox A shell command]
en: Command:
lv: Komanda:

[ctx: @label:textbox accessible]
en: Command
lv: Komanda

[ctx: @action:button]
en: Choose…
lv: Izvēlēties…

[ctx: @action:button accessible]
en: Choose script file
lv: Izvēlieties skripta datni

[ctx: @label:textfield Human-readable name given to a shell command]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter name here
lv: Ierakstiet te nosaukumu

[ctx: @title:window]
en: Choose Script File
lv: Izvēlieties skripta datni

[ctx: Filename filters for file dialog. Do not translate any of the filename extensions]
en: Script files (.sh, .bash, .zsh, etc.) (*.*sh)
lv: Skriptu datnes (.sh, .bash, .zsh, etc.) (*.*sh)

en: Select the scheme to import:
lv: Izvēlieties importējamo shēmu:

en: Custom Scheme
lv: Pielāgota shēma

en: Select File…
lv: Atlasīt datni…

en: Import
lv: Importēt

en: Editing shortcut: %1
lv: Rediģē saīsni: %1

en: No active shortcuts
lv: Nav aktīvu saīšņu

[ctx: %1 decides if singular or plural will be used]
en: Default shortcut | Default shortcuts
lv[0]: Noklusējuma saīsne
lv[1]: Noklusējuma saīsnes
lv[2]: Noklusējuma saīšņu

en: No default shortcuts
lv: Nav noklusējuma saīšņu

en: Default shortcut %1 is enabled.
lv: Ieslēgta noklusējuma saīsne %1.

en: Default shortcut %1 is disabled.
lv: Izslēgta noklusējuma saīsne %1.

en: Custom shortcuts
lv: Pielāgotas saīsnes

[ctx: @action:button accessible]
en: Delete shortcut
lv: Dzēst saīsni

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete this shortcut
lv: Dzēst šo saīsni

[ctx: @action:button Add custom shortcut]
en: Add…
lv: Pievienot…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add custom shortcut
lv: Pievienot pielāgotu saīsni

[ctx: @action:button accessible]
en: Cancel capturing shortcut
lv: Atcelt saīsnes uztveršanu

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel capturing of new shortcut
lv: Atcelt jaunas saīsnes uztveršanu
