kcmkded - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
lv: Neizdevās apturēt servisu: %1

en: Failed to start service: %1
lv: Neizdevās palaist servisu: %1

en: Failed to stop service.
lv: Neizdevās apturēt servisu.

en: Failed to start service.
lv: Neizdevās palaist servisu.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
lv: Neizdevās informēt KDE servisu pārvaldnieku („kded6“) par saglabātajām izmaiņām: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
lv: Ja šeit kaut ko izslēdzat, lai apietu kādu problēmu, lūdzam <link url='%1'>par to iesniegt arī kļūdas ziņojumu.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
lv: Fona servisu pārvaldnieks („kded6“) šobrīd nav palaists. Pārliecinieties, ka tas ir korekti instalēts.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
lv: Daži servisi sevi izslēdz pēc to manuālas palaišanas, ja pašreizējā vidē nav noderīgi.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
lv: Daži servisi tika automātiski palaisti/apturēti, pēc servisu pārvaldnieka („kded6“) pārstartēšanas, lai pielietotu veiktās izmaiņas.

en: All Services
lv: Visi servisi

[ctx: List running services]
en: Running
lv: Darbojas

[ctx: List not running services]
en: Not Running
lv: Nedarbojas

en: Startup Services
lv: Palaišanas servisi

en: Load-on-Demand Services
lv: Pēc vajadzības ielādējami servisi

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
lv: Izslēgt „%1“ automātisku ielādēšanu, sistēmai palaižoties

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
lv: Ieslēgt „%1“ automātisku ielādēšanu, sistēmai palaižoties

en: Toggle automatically loading this service on startup
lv: Ieslēgt/izslēgt šī servisa automātisku ielādēšanu, sistēmai palaižoties

en: Not running
lv: Nedarbojas

en: Running
lv: Darbojas

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
lv: Apturēt „%1“

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
lv: Palaist „%1“

en: Stop Service
lv: Apturēt servisu

en: Start Service
lv: Palaist servisu
