plasma-desktop - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: General
lv: Vispārīgi

en: Display style:
lv: Indikatora stils:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
lv: Nav pieejams karodziņš

en: Layouts:
lv: Izkārtojumi:

en: Configure…
lv: Pārvaldīt...
