plasma_applet_tasks - en to lv translation catalogue (136 entries)

[ctx: Show all user Places]
en: %1 more Place… | %1 more Places…
lv[0]: Vēl %1 vieta…
lv[1]: Vēl %1 vietas…
lv[2]: Vēl %1 vietu…

en: Recent Downloads
lv: Nesenās lejupielādes

en: Recent Connections
lv: Nesenie savienojumi

en: Recent Places
lv: Nesen apmeklētās vietas

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Downloads
lv: Aizmirst nesenās lejupielādes

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Connections
lv: Aizmirst nesenos savienojumus

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Places
lv: Aizmirst nesen apmeklētās vietas

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Recent Files
lv: Aizmirst nesenās datnes

en: Appearance
lv: Izskats

en: Behavior
lv: Izturēšanās

[ctx: @action:button]
en: Unmute
lv: Noņemt klusumu

[ctx: @action:button]
en: Mute
lv: Apklusināt

[ctx: @info:tooltip %1 is the window title]
en: Unmute %1
lv: Noņemt klusumu „%1“

[ctx: @info:tooltip %1 is the window title]
en: Mute %1
lv: Apklusināt „%1“

[ctx: @label for several checkboxes]
en: General:
lv: Pamata:

[ctx: @option:check section General]
en: Show small window previews when hovering over tasks
lv: Rādīt priekšskatījumus mazā logā, uz uzdevuma uzliekot peles rādītāju

[ctx: @option:check section General]
en: Hide other windows when hovering over previews
lv: Paslēpt citus logus, rādot loga priekšskatījumu, kad ir uzlikts peles rādītājs

[ctx: @option:check section General]
en: Show an indicator when a task is playing audio
lv: Rādīt indikatoru, kas sistēma atskaņo skaņu

[ctx: @option:check section General]
en: Mute task when clicking indicator
lv: Klikšķinot uz indikatora, apklusināt uzdevumu

[ctx: @option:check section General]
en: Show media and volume controls in tooltip
lv: Paskaidrē rādīt multivides un skaļuma vadīklas

[ctx: @option:check section General]
en: Fill free space on panel
lv: Aizpildīt brīvo vietu panelī

[ctx: @label:listbox]
en: Maximum task width:
lv: Maksimālais uzdevuma platums:

[ctx: @item:inlistbox how wide a task item should be]
en: Narrow
lv: Šaurs

[ctx: @item:inlistbox how wide a task item should be]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: @item:inlistbox how wide a task item should be]
en: Wide
lv: Plats

[ctx: @label for radio button group, completes sentence: … when panel is low on space etc.]
en: Use multi-column view:
lv: Izmantot vairāku kolonnu skatu:

[ctx: @label for radio button group, completes sentence: … when panel is low on space etc.]
en: Use multi-row view:
lv: Izmantot vairāku rindu skatu:

[ctx: @option:radio Never use multi-column view for Task Manager]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: @option:radio completes sentence: Use multi-column/row view]
en: When panel is low on space and thick enough
lv: Kad panelī trūkst vietas un pietiek tā biezums

[ctx: @option:radio completes sentence: Use multi-column/row view]
en: Always when panel is thick enough
lv: Vienmēr, kad panelis ir pietiekami biezs

[ctx: @label:spinbox maximum number of columns for tasks]
en: Maximum columns:
lv: Maksimālais kolonnu skaits:

[ctx: @label:spinbox maximum number of rows for tasks]
en: Maximum rows:
lv: Maksimālais rindu skaits:

[ctx: @label:listbox]
en: Spacing between icons:
lv: Atstarpe starp ikonām:

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Small
lv: Maza

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Normal
lv: Normāla

[ctx: @item:inlistbox Icon spacing]
en: Large
lv: Liela

[ctx: @info:usagetip under a set of radio buttons when Touch Mode is on]
en: Automatically set to Large when in Touch mode
lv: Automātiski iestatīt uz lielām, atrodoties skārienekrāna režīmā

[ctx: @info]
en: If you're using this setting to work around an application that demands attention too often, first look for a setting in the app to disable that behavior. If you don't find one, consider reporting this as a bug to the app's developer.
lv: Ja izmantojiet šo iestatījumi, lai tiktu galā ar programmu, kas pārāk bieži prasa jūsu uzmanību, tad ieteicams atvērt attiecīgās programmas iestatījumus un mēģināt attiecīgo uzvedību izslēgt. Ja šādu iestatījumu neatrodat, apsveriet par to ziņot programmas izstrādātājiem kā par kļūdu.

[ctx: @label:listbox how to group tasks]
en: Group:
lv: Grupēšana:

[ctx: @item:inlistbox how to group tasks]
en: Do not group
lv: Negrupēt

[ctx: @item:inlistbox how to group tasks]
en: By program name
lv: Pēc programmas nosaukuma

[ctx: @label:listbox completes sentence like: … cycles through tasks]
en: Clicking grouped task:
lv: Klikšķinot uz grupēta uzdevuma:

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task cycles through tasks']
en: Cycles through tasks
lv: Iet cauri uzdevumiem

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task shows small window previews']
en: Shows small window previews
lv: Rāda mazus logu priekšskatījumus

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task shows large window previews']
en: Shows large window previews
lv: Rāda lielus logu priekšskatījumus

[ctx: @item:inlistbox Completes the sentence 'Clicking grouped task shows textual list']
en: Shows textual list
lv: Parāda tekstuālu sarakstu

[ctx: @info displayed as InlineMessage]
en: The compositor does not support displaying windows side by side, so a textual list will be displayed instead.
lv: Kompozitors neatbalsta logu novietošanu vienu otram blakus, tāpēc tā vietā būs redzams tekstuāls saraksts.

[ctx: @option:check grouped task]
en: Combine into single button
lv: Kombinēt vienā pogā

[ctx: @option:check grouped task]
en: Group only when the Task Manager is full
lv: Grupēt tikai tad, kad uzdevumu pārvaldnieks ir pilns

[ctx: @label:listbox sort tasks in grouped task]
en: Sort:
lv: Kārtot:

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: Do not sort
lv: Nekārtot

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: Manually
lv: Pašrocīgi

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: Alphabetically
lv: Alfabētiski

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: By desktop
lv: Pēc darbvirsmas

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: By activity
lv: Pēc aktivitātes

[ctx: @item:inlistbox sort tasks in grouped task]
en: By horizontal window position
lv: Pēc loga horizontālā novietojuma

[ctx: @option:check configure task sorting]
en: Keep launchers separate
lv: Palaidējus turēt atsevišķi

[ctx: @option:check for icons-and-text task manager]
en: Hide launchers after application startup
lv: Paslēpt palaidējus pēc programmas palaišanas

[ctx: @label for checkbox Part of a sentence: 'Clicking active task minimizes the task']
en: Clicking active task:
lv: Klikšķis uz aktīvā uzdevuma:

[ctx: @option:check Part of a sentence: 'Clicking active task minimizes the task']
en: Minimizes the task
lv: Uzdevumu minimizē

[ctx: @label:listbox completes sentence like: … does nothing]
en: Middle-clicking any task:
lv: Klikšķis ar vidējo pogu uz jebkura uzdevuma:

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task does nothing']
en: Does nothing
lv: Neko nedara

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task closes window or group']
en: Closes window or group
lv: Aizver logu vai grupu

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task opens a new window']
en: Opens a new window
lv: Atver jaunu logu

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task minimizes/restores window or group']
en: Minimizes/Restores window or group
lv: Minimizē/atjauno logu vai grupu

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task toggles grouping']
en: Toggles grouping
lv: Ieslēdz/izslēdz grupēšanu

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Middle-clicking any task brings it to the current virtual desktop']
en: Brings it to the current virtual desktop
lv: Pārvieto uz aktīvo virtuālo darbvirsmu

[ctx: @label:listbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior does nothing/cycles through tasks/cycles through the selected task's windows']
en: Scrolling behavior:
lv: Ritināšanas uzvedība:

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior does nothing']
en: Does nothing
lv: Nedara neko

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior cycles through all tasks']
en: Cycles through all tasks
lv: Iet cauri visiem uzdevumiem

[ctx: @item:inlistbox Part of a sentence: 'Scrolling behavior cycles through the hovered task's windows']
en: Cycles through the hovered task’s windows
lv: Iet cauri atlasītā uzdevuma logiem

[ctx: @option:check mouse wheel task cycling]
en: Skip minimized tasks
lv: Izlaiž minimizētos uzdevumus

[ctx: @label for checkbox group, completes sentence like: … from current screen]
en: Show only tasks:
lv: Rādīt uzdevumus:

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: From the current desktop
lv: No pašreizējās darbvirsmas

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: From the current activity
lv: No pašreizējās aktivitātes

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: From the current screen
lv: No pašreizējā ekrāna

[ctx: @option:check completes sentence: show only tasks]
en: That are minimized
lv: Tikai minimizētos

[ctx: @label for checkbox, completes sentence: … unhide if window wants attention]
en: When panel is hidden:
lv: Kad panelis ir paslēpts:

[ctx: @option:check completes sentence: When panel is hidden]
en: Unhide when a window wants attention
lv: Parādīt, kad logs prasa uzmanību

[ctx: @label for radiobutton group completes sentence like: … on the bottom]
en: New tasks appear:
lv: Jauni uzdevumi parādās:

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: On the bottom
lv: Apakšā

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: To the right
lv: Labajā pusē

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: To the left
lv: Kreisajā pusē

[ctx: @option:check completes sentence: New tasks appear]
en: On the top
lv: Augšā

en: Places
lv: Vietas

en: Recent Files
lv: Nesenās datnes

en: Actions
lv: Darbības

[ctx: Play previous track]
en: Previous Track
lv: Iepriekšējais celiņš

[ctx: Pause playback]
en: Pause
lv: Pauze

[ctx: Start playback]
en: Play
lv: Atskaņot

[ctx: Play next track]
en: Next Track
lv: Nākamais celiņš

[ctx: Stop playback]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: Quit media player app]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: Open or bring to the front window of media player app]
en: Restore
lv: Atjaunot

en: Mute
lv: Apklusināt

en: Open New Window
lv: Atvērt jaunu logu

en: Move to &Desktop
lv: Pārvietot uz &darbvirsmu

en: Move &To Current Desktop
lv: Pārvietot uz &pašreizējo darbvirsmu

en: &All Desktops
lv: &Uz visām darbvirsmām

en: &New Desktop
lv: Uz &jaunu darbvirsmu

en: Show in &Activities
lv: Rādīt &aktivitātēs

en: Add To Current Activity
lv: Pievienot aktīvajai aktivitātei

en: All Activities
lv: Visās aktivitātēs

en: Move to %1
lv: Pārvietot uz „%1“

en: &Pin to Task Manager
lv: &Piespraust uzdevumu pārvaldniekam

en: On All Activities
lv: Visās aktivitātēs

en: On The Current Activity
lv: Pašreizējā aktivitātē

en: Unpin from Task Manager
lv: Noņemt no uzdevumu pārvaldnieka

en: More
lv: Vairāk

en: &Move
lv: &Pārvietot

en: Re&size
lv: &Mainīt izmēru

en: Ma&ximize
lv: M&aksimizēt

en: Mi&nimize
lv: Minimi&zēt

en: Keep &Above Others
lv: Patu&rēt virs citiem

en: Keep &Below Others
lv: Pa&turēt zem citiem

en: &Fullscreen
lv: Piln&ekrāna

en: &Shade
lv: &Saritināt

[ctx: @action:inmenu]
en: &No Titlebar and Frame
lv: &Bez virsrakstjoslas un ietvara

en: Allow this program to be grouped
lv: Ļaut programmu grupēt

[ctx: @item:inmenu]
en: &Close All
lv: &Aizvērt visus

en: &Close
lv: &Aizvērt

[ctx: @info:usagetip %1 application name]
en: Launch %1
lv: Palaist „%1“

[ctx: @info:tooltip]
en: There is %1 new message. | There are %1 new messages.
lv[0]: Pienācis %1 ziņojums.
lv[1]: Pienākuši %1 ziņojumi.
lv[2]: Pienākuši %1 ziņojumi.

[ctx: @info:usagetip %1 task name]
en: Show Task tooltip for %1
lv: Rādīt „%1“ uzdevuma paskaidri

[ctx: @info:usagetip %1 task name]
en: Show windows side by side for %1
lv: Rādīt „%1“ logus vienu otram blakus

[ctx: @info:usagetip %1 task name]
en: Open textual list of windows for %1
lv: Atvērt „%1“ logu tekstuālu sarakstu

en: Activate %1
lv: Aktivizēt „%1“

[ctx: @info:tooltip Close this window]
en: Close window
lv: Aizvērt logu

[ctx: button to unmute app]
en: Unmute %1
lv: Noņemt klusumu „%1“

[ctx: button to mute app]
en: Mute %1
lv: Apklusināt „%1“

[ctx: Accessibility data on volume slider]
en: Adjust volume for %1
lv: Mainīt „%1“ skaļumu

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
lv: Uz „%1“

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: Pinned to all desktops
lv: Piesprausts visām darbvirsmām

[ctx: Which virtual desktop a window is currently on]
en: Available on all activities
lv: Pieejams visās aktivitātēs

[ctx: Activities a window is currently on (apart from the current one)]
en: Also available on %1
lv: Tāpat pieejams „%1“

[ctx: Which activities a window is currently on]
en: Available on %1
lv: Pieejams „%1“
