kcmsmserver - en to lv translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (confirmLogout), group (General)
en: Confirm logout
lv: Apstiprināt izrakstīšanos

note: i18n: ectx: label, entry (shutdownType), group (General)
en: Default leave option
lv: Noklusētā iziešanas darbība

note: i18n: ectx: label, entry (loginMode), group (General)
en: On login
lv: Ierakstoties

note: i18n: ectx: label, entry (excludeApps), group (General)
en: Applications to be excluded from session
lv: Programmas, kuras neiekļaut sesijā

[ctx: @info:status inlinemessage]
en: Failed to request restart to firmware setup: %1
lv: Neizdevās pieprasīt pārstartēšanu aparātprogrammatūras iestatīšanai: %1

[ctx: @info:status inlinemessage]
en: Next time the computer is restarted, it will enter UEFI firmware settings.
lv: Pēc nākamās datora pārstartēšanas atvērsies UEFI aparātprogrammatūras iestatījumi.

[ctx: @info:status inlinemessage]
en: Next time the computer is restarted, it will enter the firmware setup screen.
lv: Pēc nākamās datora pārstartēšanas atvērsies aparātprogrammatūras iestatījumi.

[ctx: @action:button]
en: Restart Now
lv: Pārstartēt

[ctx: @title:group]
en: General
lv: Pamata

[ctx: @label beginning of the logical sentence 'Ask for confirmation on shutdown, restart, and logout.']
en: Ask for confirmation:
lv: Jautāt apstiprinājumu:

[ctx: @option:check end of the logical sentence 'Ask for confirmation on shutdown, restart, and logout.']
en: On shutdown, restart, and logout
lv: Izslēdzot, pārstartējot un izrakstoties

[ctx: @title:group]
en: Session Restore
lv: Atjaunot sesiju

[ctx: @title:group prefix for radiobuttons]
en: On login, launch apps that were open:
lv: Ierakstoties atvērt programmas, kas bija atvērtas:

[ctx: @option:radio Automatic style of session restoration]
en: On last logout
lv: Iepriekšējās ierakstīšanās lakā

[ctx: @option:radio Manual style of session restoration]
en: When session was manually saved
lv: Kad sesija tika manuāli saglabāta

[ctx: @info]
en: A <interface>Save Session</interface> button will appear in the <interface>Application Launcher</interface> menu. When you click it, Plasma will remember the apps that are open and restore them on the next login. Click it again to replace the set of remembered apps.
lv: Izvēlnē <interface>Programmu palaidējs</interface> parādīsies poga <interface>Saglabāt sesiju</interface>. Uz tās nospiežot, „Plasma“ atcerēsies atvērtās programmas un tās atjaunos nākamajā ieslēgšanās reizē. Spiediet vēlreiz, lai nomainīt atjaunojamās programmas.

[ctx: @option:radio Here 'session' refers to the technical concept of session restoration, whereby the windows that were open on logout are re-opened on the next login]
en: Start with an empty session
lv: Sākt ar tukšu sesiju

[ctx: @label:textbox]
en: Ignored applications:
lv: Ignorētās programmas:

[ctx: @info:whatsthis contextualhelpbutton tooltip]
en: Write apps' desktop file identifier or, on X11, executable names here (separated by commas or colons, for example 'xterm:org.kde.konsole.desktop' or 'xterm,org.kde.konsole.desktop') to prevent them from autostarting along with other session-restored apps.
lv: Rakstiet programmu darbvirsmas datnes identifikatoru vai, ja lietojat X11, izpilddatnes nosaukumus (atdaliet tos ar komatu vai kolu, piemēram, „xterm:org.kde.konsole.desktop“ vai „xterm,org.kde.konsole.desktop“), lai novērstu to automātisku ieslēgšanu kopā ar citām atjaunotām sesijas programmām.

[ctx: @title:group]
en: Firmware
lv: Aparātprogrammatūra

[ctx: @label:check part of a sentence: After next restart enter UEFI/Firmware setup screen]
en: After next restart:
lv: Pēc nākamās pārstartēšanas:

[ctx: @option:check]
en: Enter UEFI firmware settings
lv: Atvērt UEFI aparātprogrammatūras iestatījumus

[ctx: @option:check]
en: Enter firmware setup screen
lv: Atvērt aparātprogrammatūras iestatījumus
